Rah Digga - zaginiony album w końcu trafia do sieci!

wydarzenie
dodano: 2017-10-01 13:00 przez: Bartek Klimek (komentarze: 0)

Nie od dziś wiadomo, że Rah Digga to jedna z najbardziej utalentowanych reprezentantek żenskiej rap sceny. W swojej karierze wydała 2 albumy - "Dirty Harriet" w 2000 r. oraz "Classic" z 2010. Był jeszcze trzeci - "Everything is a Story", (nagrywany w roku 2004, kiedy należała jeszcze do Flipmode Squad Busty Rhymesa) który nie ujrzał jednak światła dziennego.

Aż do teraz. Album wyciekł do sieci, a jeden z fanów podjął się remasteringu, czego efektem jest całkiem niezła jakość utworów. A o tym, że warto po latach do niego sięgnąć niech świadczy choćby lista producentów, stanowiąca czołówkę ówczesnej sceny - Hi-Tek, Just Blaze, J Dilla, Scott Storch, No I.D., Mr. Porter z D12 czy (uważam że jeden z najbardziej niedocenianych ever) Megahertz oraz gwiazdorska lista gości - Snoop Dogg, Busta Rhymes, Mobb Deep, Ghostface Killah, Fabolous czy Mary J. Blige.

Kilka numerów, luźno wypuszczonych do sieci ('Party & Bullshit' czy 'Better Lock Your Doors') było znanych już wcześniej, a bit z tytułowego Everything is a Story został użyty przez 50 Centa na "The Massacre (Build You Up).

Poniżej link do całości:

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>