Post Malone pobił rekord DJ Khaleda w Apple Music!

dodano: 2017-09-26 13:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 1)

Najnowszy singiel Post Malone'a, który trafił do sieci kilka dni temu, okazał się wielkim hitem, bijąc rekord platformy streamingowej Apple Music.

To już kolejny sukces młodego artysty. Jeżeli ktoś nie wierzy, że Post Malone zajął miejsce w topce rapgry w USA, powinien solidnie przyjrzeć się liczbom, jakie wykręcają jego projekty. Oprócz niesamowitego sukcesu jego debiutanckiego albumu "Stoney", Austin wielokrotnie znalazł się na liście Hot 100 magazynu Billboard.

Tym razem Post Malone wraz ze swoim najnowszym utworem "Rockstar", na którym gościnnie wystąpił 21 Savage, pobił rekord streamingowy platformy Apple Music dla pojedynczego numeru, będąc odtworzonym ponad 25 mln razy w pierwszym tygodniu po premierze. Poprzednim singlem z najwyższą liczbą odtworzeń był numer DJ Khaleda "I'm The One". 

Utwór "Rockstar" jest prawdopodobnie pierwszym singlem, promującym nadchodzący album Malone'a. Sama płyta zatytułowana "Beerbongs and Bentleys" ma wyjść jeszcze w tym roku. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

polski rap gówno
a polaczki sie jarają białas albo innymi penerami XD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>