TEKA$HI69 zamyka lineup Hip Hop Kemp 2017!

dodano: 2017-08-11 10:50 przez: Hip Hop Kemp (komentarze: 1)

Coś się kończy, a coś zaczyna – w myśl tej zasady zamykamy dzisiaj programowe ogłoszenia tegorocznej edycji Hip Hop Kemp, by już za 5 dni, oficjalnie odpalić szesnastą edycję Festiwalu z Atmosferą! Dla tych, którzy nie mają jeszcze karnetów, jest to ostatni dzwonek, by kupić je online, a wszyscy ci, którzy pewni są już swojego wyjazdu mogą cieszyć się ostatnią dawką lineupowego doładowania, w postaci duetu TEKA$HI69 x Dalyb!

Jeśli portal Hypebeast ustawia Cię w gronie 10 najlepiej rokujących raperów tego roku, to wiedz, że coś się dzieje! Takie słowa możemy skierować do pochodzącego z Brooklynu TEKA$HI69, który swoją zupełnie niepodrabialną stylówką, wywodzącą się wprost z anime, zyskuje uznanie coraz szerszej grupy odbiorców. Nic dziwnego, zakładając, że w gronie fanów jego scream rapu powinni się znaleźć się wszyscy, do których trafia muzyka $usecideboy$ czy BONES. Poza kontrowersyjnym wyglądem, nawijka tego młodziaka to prawdziwie bezkompromisowe narzędzie, z którego korzysta słowacka ekipa HAHA Crew. To właśnie ich reprezentant, Dalyb stanie za deckami podczas koncertu Teka$hiego, a tak świeże połączenie bankowo rozpali ogień pod hradcową sceną!

To już prawdziwa, ostatnia prosta przed tym, co zastaniemy między 17, a 19 sierpnia w czeskim Hradec Králové. Już w najbliższy weekend teren położonego tam, opuszczonego lotniska wojskowego ponownie zamieni się w prawdziwe centrum najpiękniejszej pasji świata, płynnie łącząc ze sobą najważniejsze tej zajawki - rap, taniec, grafiti oraz produkcję. Przez lata Kemp obrósł prawdziwą legendą, której doświadczyć można tylko na miejscu – zaledwie 50 kilometrów od polsko-czeskiej granicy. Więcej informacji na temat imprezy, jak i odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu, www.hhk.pl

Polonez
od najlepiej rokującego do najbardziej znienawidzonego, i to tylko w kilka lat

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>