Ofensywa A$AP Mob - w rolach głównych Ferg, Twelvyy i "Cozy Tapes Vol. 2"

Sporo dzieje się w obozie A$AP Mob. Premiera albumu "12" Twelvyy'ego, zbliżające się "Still Striving" Ferga wraz z remixem "East Coast" w gwiazdorskiej obsadzie i druga część projektu "Cozy Tapes" - wszystko to przygotowali artyści grupy na tegoroczne lato. Zebraliśmy dla Was w jednym newsie zarówno nową porcję muzyki A$AP-ów, jak i szczegółowe informacje o każdym z nowych wydawnictw spod szyldu kolektywu.

A$AP Ferg

Trap Lord szykuje dla fanów mixtape "Still Striving" - premiera 18 sierpnia. W celu umilenia fanom oczekiwania na ten dzień Ferg wrzucił do sieci remix "East Coast". W oryginale z klasą dograła się Remy Ma, ale już nowa wersja kawałka gromadzi na jednym tracku istny "dream team". Snoop Dogg, Busta Rhymes, A$AP Rocky, French Montana, Rick Ross i Dave East poczuli między sobą zew konkurencji, przez co po każdej zwrotce utworu śmiało można wykrzyknąć "daaamn!" i zastanowić się, jak oni to właściwie robią.

 

Drugą propozycją Fergensteina jest "Plain Jane". Choć numer pojawił się już na krótkiej EP-ce "Furious Ferg" z połowy czerwca, znalazło się dla niego miejsce również w trackliście "Still Striving". Grafika wykorzystana przy odsłuchach obu nagrań jest oczywiście okładką materiału.

 

A$AP Twelvyy

Debiutancki krążek Twelvyy'ego zatytułowany "12" ukazał się 4 sierpnia. Wciąż ciepły longplay zawiera 12 utworów i 2 skity. Raper udostępnił całość do odsłuchu także na swoim kanale na YouTube. W rozmowie z XXL autor "Glock Rivers" ujawnił, że materiał ten powstawał blisko 10 lat, na co wpływ miały różne okoliczności, m.in. śmierć A$AP Yamsa w 2015 roku. Głównym singlem z płyty jest dobrze przyjęty, motywacyjny kawałek "L.Y.B.B. (Resolution)".

Poniżej klimatyczny trailer "12". Album dostępny jest na kanale Nowojorczyka - TUTAJ - oraz w serwisach streamingowych.

 

W dniu premiery debiutu Twelvyy pochwalił się teledyskiem stworzonym do utworu "Hop Out", w którym pojawia się także Ferg. Energiczny, wpadający w ucho numer artyści zobrazowali klipem utrzymanym w stylu retro.

 

A$AP Mob

Do powyższych sierpniowych premier A$AP Mob dołączy w tym miesiącu wydawnictwo "Cozy Tapes Vol. 2: Too Cozy". Projekt ukaże się jako ostatni, 25 sierpnia.  Podobnie jak w przypadku wideo do "Hop Out", również okładka "Too Cozy" została wystylizowana na staromodną, jakby żywcem wyjętą z końcówki lat 80. i początku 90. W najbliższym czasie można się spodziewać przedpremierowego odsłuchu przynajmniej jednego utworu z tego materiału.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>