Kamaiyah emocjonalnie komentuje wybór do XXL Freshmen 2017

dodano: 2017-06-14 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wczoraj poznaliśmy skład tegorocznego XXL Freshmen. Jednym z największych zaskoczeń jest obecność Kamaiyah, raperki z Oakland, stawiającej na mocny westcoastowy rap z pazurem zamiast grania swoją seksualnością - i nawiązującej bardziej do wizerunku Missy Elliott niż Nicki Minaj. Reprezentantka Bay Area wystosowała z tej okazji mocno emocjonalny, osobisty wpis.

"Kiedy mają miejsce wyróżnienia takie jak to nigdy nie patrzę na nie jak na swój zysk a jak na nasz wspólny zysk. Nasz jako każdej czarnoskórej dziewczyny z getta z marzeniem, determinacją, wytrwałością i zacięciem. To, jak się ubieram jest dla Was, byście czuły się swobodnie jeśli nie chcecie być sprowadzane do miana obiektu seksualnego, podobnie moja fryzura ma podkreślać naturalność. Nawet moją wagę traktuję jak Bożą instrukcję, by uczynić akceptowalnym normalność i nie poddawanie się kanonom medialnym. W skrócie - nie ważne, co Wam mówią, jeśli w coś wierzycie to to osiągniecie. Ja wyszłam pod prąd wszystkim tekstom o tym, jak musi prezentować się kobieta w przemyśle rozrywkowym, by coś osiągnąć i teraz kwitnę. Pierwsza kobieta z westcoastu, która została Freshmenem. Otwieram tę bramę dla nas wszystkich drogie panie. O tak, a Warriors wygrali wczoraj w nocy, Oakland, West West, jesteśmy na szczycie!" - napisała Kamaiyah w swoich social media.

Kamaiyah "A Good Night In The Ghetto" - recenzja i odsłuch - tutaj natomiast nasza ubiegłoroczna recenzja debiutu raperki z Oakland.

Kamaiyah - "Fuck It Up" ft. YG (Official Music Video)

Kamaiyah "I'm On" (WSHH Exclusive - Official Music Video)

Kamaiyah ft. Big Money Gang, Netta Brielle - One Love [Prod. P-Lo] [Thizzler.com]

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>