Rusza Bitwa o Pitos III -eliminacje już jutro!

wydarzenie
dodano: 2017-06-08 13:07 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 1)

Miejsce: 

niePowiem, Nowy Świat 27, Warszawa

Data: 

2017-06-09 19:00

Już jutro w stołecznym klubie niePowiem odbędą się eliminacje trzeciej odsłony Bitwy o Pitos. Kilkudziesięciu zgłoszonych zawodników będzie w nich walczyć o cztery wolne miejsca na główną imprezę, która czeka nas już 1 lipca. 

Jutrzejsza bitwa eliminacyjna odbędzie się w formule pucharowej, do której to zostaną dopuszczeni wszyscy zgłoszeni uczestnicy. W zależności od ich liczby organizujący imprezę Duże Pe zadecyduje, czy zacząć od etapu 1/16 bądź też 1/32 oraz ewentualnie (w przypadku niepodzielnej liczby startujących) czy rozdać wolne losy w pierwszych rundach najbardziej uznanym zawodnikom. 

Wygrywa każdy z półfinalistów. Czterej najlepsi MC's imprezy wybierani poprzez werdykty publiki dostaną szansę rywalizacji z dwunastoma innymi zawodnikami, którzy to zostali rozstawieni przez Dużego Pe do udziału w głównej bitwie 1 lipca w Studiu Teatralnym Koło (ich ksywki zaczną być ujawniane w najbliższych dniach) Dodatkowo zwycięzcy eliminacji będą mogli liczyć na swoite nagrody finansowe – ich pula przeznaczona jedynie na jutrzejsze eliminacje wynosi około 2000 tys. złotych. 

Wstęp na imprezę do niePowiem przypada niestety jedynie osobom pełnoletnim, a za bilet zapłacicie 20 zł. A czy warto? Pewnie, dwie pierwsze edycję Bitwy o Pitos były jednymi z najlepszych imprez w historii polskiego wolnego stylu, a nawet podczas poprzedzających je eliminacji nie brakowało świetnych potyczek.

Aha, warto wspomnieć, że z imprezy dostępny będzie streaming w formacie PPV!

gostek
"ich pula przeznaczona jedynie na jutrzejsze eliminacje wynosi około 2000 tys. złotych. " To chyba trzeba wbijać 2 miliony zł do zgarnięcia na samych elimkach ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>