Rogal DDL odpowiada numerem na newsy o pobycie w psychiatryku

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-06 19:35 przez: Kontakt (komentarze: 7)

Niedawno sporym echem odbił się opublikowany również u nas news pt Rogal DDL: "Byłem w psychiatryku, popierdoliło mi się od dragów". Informacja, którą podaliśmy dalej za Glamrapem okazała się jednak nie być do końca prawdziwą, co wyjaśnia Rogal w nowym numerze.

"Rogal zjechał psychiatryk - This is prank bro, this is prank bro" - nawija reprezentant Aaawarii, atakując równocześnie Glamrap za publikację i Popkillera za podchwycenie tematu. Jak dobrze wiecie jeśli śledzicie nasz portal - daleko nam do wyciągania wiadomości z kontekstu czy sztucznego nakręcania afer, staramy się też zawsze publikować wieści sprawdzone i konkretne, w tym wypadku również przyczyną publikacji było spore poruszenie środowiskowe i pytania słuchaczy "co stało się z Rogalem" a nie chęć wyciągania na wierzch prywatnych kwestii.

Przyznajemy więc, że daliśmy się nabrać, przepraszamy za nakręcenie tematu i wyjaśniamy, żeby nie było wątpliwości - jak podaje Rogal DDL informacja o pobycie w psychiatryku to prank a w naszym wypadku niezamierzona kaczka dziennikarska. Poniżej numer "Psycho".

ROGAL DDL - PSYCHO / NWS

Tagi: 

Buła
Jak to bywa na co dzień, fake newsy będą zawsze chwytliwe. Daliście się nabrać, ale cześć ludzi tez, więc Rogal ma bekę.
sto
co trzeba miec w glowie zeby tego sluchac z 300 razy wypadl na 300 wersow. lepsze flow ma gwiazdka 500,,, kurwa to nie jest hip hop
dem6n6l6gia666
Dziecko, Rap Rogala jest dla DOROSLYCH ludzi, nie dla gimbusow, Rozumiem ze irytujecie sie, ze nie rozumiecie jego przekazu. Ucz sie to moze za kilka lat bedziesz godzien dostapic zaszczytu bycia fanem DDLa
MajkeloKoelo
Słuchaj sobie Bedoesa i przypominam, ze ma on pieprzyka nad ujem
NW POWER
Śmierdzi jakąś ustawioną promo-akcją.
asd
dokladnie promo akcja .. przeciez ten post ze zjechal w psychiatryk byl wrzucony z Oficjalnego profilu Rogala na FB a kilka nie bawem usuniety. opisywal tam ze dzieki kolegom sie wydostal wiec ocb ? komu wierzyc ? :)
haha
tylko, że to była prawda. Rogala powineli do psychiatryka bo jest przećpany mefedronem a jego kumple pomogli mu uciec z niego

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>