Rosalie. "Pozwól" - pierwszy singiel i teledysk nowej artystki Alkopoligamii

25 listopada ubiegłego roku Rosalie. zadebiutowała dobrze przyjętą EP-ką ENUFF. Dziś kontynuuje sukces, prezentując pierwszy klip i ogłaszając długą listę koncertów. Teledysk do Pozwól, to również pierwsza produkcja, ukazująca się we współpracy z wytwórnią Alkopoligamia.com.

Rosalie. pochodzi z Berlina, ale większość życia spędziła w Poznaniu. W swojej muzyce miesza inspiracje brzmieniem amerykańskiego R&B i hip-hopu lat 80. i 90. z zamiłowaniem do nowej elektroniki. Pierwszy utwór opublikowała w sieci w październiku 2015 roku, a premierę debiutanckiego wydawnictwa poprzedziła występami na poznańskim Spring Breaku, gdyńskim Open'erze czy litewskim Loftas Fest.

25 listopada ukazała się EP'ka ENUFF, nad którą z Rosalie. pracowało kilka osób. Producencko wsparli ją MIN t, Lux Familiar, Jordah, Paszczak, Essex i Mentalcut. Dwa polskie teksty na ENUFF powstały we współpracy z dobrze znanym songwriterem, Michałem Wiraszko. To właśnie połączenie sił z liderem Much i wspomnianym Jordahem, połową duetu Małe Miasta, zaowocowało utworem Pozwól. To pierwszy oficjalny singiel, który doczekał się wideoklipu. 

Premiera teledysku stanowi również zapowiedź serii koncertów, które artystka zagra w najbliższym czasie. W lutym i marcu Rosalie. wystąpi w dziesięciu miastach prezentując materiał z EP-ki, niepublikowane utwory i bonusowe kompozycje, które znajdą się na fizycznej wersji ENUFF, której premierę zaplanowano na kwiecień. Podczas wizyt w Katowicach i Wrocławiu artystka będzie supportować Tego Typa Mesa w ramach trasy koncertowej rapera, promującej album Ała.. Wspólne występy to pokłosie współpracy Rosalie. z wydawnictwem Alkopoligamia.com, na kanale którego ukazał się nowy teledysk.

Lista najbliższych koncertów Rosalie.:

11.02 – Szczyrk, SnowFest 

18.02 – Częstochowa, Klub Rura

19.02 – Wrocław, Bezsenność / Ten Typ Mes: Tour de AŁA.

24.02 – Lublin, Nadzieja

25.02 – Warszawa, Miłość Kredytowa 9

04.03 – Katowice, Mega Club / Ten Typ Mes: Tour de AŁA.

10.03 – Białystok, Metro

11.03 – Gdańsk, Klub Żak

17.03 – Poznań, TBA

18.03 – Opole, Miejsce X

Rosalie. - Pozwól prod. Jordah

wiktor80
najs
polski rap gówno
może i suka do ruchnięcia, ale słuchać mje sie jej nie chce, lepiej by do mordy kutange wzięła jak już ma jęzorem mielić hehe
Retospiryna
ty przygłupie, przynosisz wstyd swojej matce
polski rap gówno
to dobrze, że twoja jest ze mje zadowolona jak jej dobrze robie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>