PlanBe - Rentgen #03 (Popkiller Młode Wilki 5)

video
dodano: 2017-02-08 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W weekend odpaliliśmy nowy cykl video - inspirowaną wywiadami Montreality serię krótkich pytań mających pomóc poznać daną osobę trochę lepiej i z innej strony niż w klasycznych popkillerowych videowywiadach. W 1 odcinku Bezczel opowiedział m.in. o swoim ukrytym talencie, plusach i minusach pracy w duecie, raperze z którym chciałby zrobić płytę w duecie czy o tym, co najbardziej denerwuje go w produkcji teledysków.

Pod 'Rentgen' wzięliśmy też wszystkich tegorocznych Młodych Wilków, by ukazać Wam ich trochę pełniej niż zwykle. Odcinki będą pojawiać się następnego dnia po ujawnienia danego Wilka, jeszcze zanim poznacie kolejnego. Dziś PlanBe!

Video: The Distance Vision

2PLANBE 1

Info o cyklu:

W większości naszych videowywiadów kręcimy się głównie wokół tematyki muzyki i niuansów z nią związanych, rozmawiamy merytorycznie i obszernie o nowych wydawnictwach, planach. Jednak pomyśleliśmy, że warto dodatkowo ukazać naszych rozmówców z innej perspektywy, prześwietlić ich na wylot niczym rentgen i pomóc wam dowiedzieć się ciekawostek, których w standardowych popkillerowych wywiadach nie znajdziecie...

Komiksowy superbohater, którego moce chciałbyś posiąść? Pierwsza praca? Wymarzone miejsce na klip? Postać filmowa, w którą chciałbyś się wcielić? Twój ukryty talent, umiejętność, o której nie wiedzą słuchacze? A także wiele innych pytań bezpośrednio dotyczących danych osób i ich aktualnych działań, jednakże pytań wymagających odpowiedzi krótszej i konkretniejszej niż w pełnej dyskusji. Całość w krótkiej i zwięzłej, kilkominutowej formule. Główną inspiracją dla naszego Rentgena były wywiady Montreality, w których amerykańscy raperzy ukazują się słuchaczowi całkiem inaczej niż normalnie, Machine Gun Kelly opisuje backstage'owe historie z trasy a Wiz Khalifa z pasją rozwodzi o swoim ulubionym żółwiu ninja. Mamy nadzieję, że i naszych rozmówców uda się tu odpowiednio ciągnąć za język i że cykl stanie się idealnym uzupełnieniem normalnych wywiadów przed popkillerową kamerą.

Uprzedzając ewentualne pytania/skojarzenia - cykl będzie wyraźnie różnił się od CGM'owych Najgorszych Pytań i podobna może być jedynie forma wizualna, a nie treść. Nie mamy na celu bowiem wziąć tu raperów "pod włos" trudnymi tematami, a raczej spojrzeć na nich samych z trochę innej perspektywy i pomóc Wam poznać ich lepiej. Obie formuły powinny więc raczej zgrabnie się uzupełnić, a nie stanowić dla siebie konkurencję.

starywilk
błysnął elokwencją, jak już sobie uświadomi że się do tego nie nadaje zostanie dużym dzieckiem bez szkoły. pozdrawiam
Komisarz O'Harra
Raperów Grzechy Główne, c. d. Brak pewności siebie - chociaż chłopak to w sumie dziecko jeszcze, to ta jego nieśmiałość, uciekanie wzrokiem przed kamerą, dość mocno kontrastuje z tym, jak stara się wypaść na trackach. Ale to przypadłość również starszych raperów (od razu nasuwa się na myśl Eldo) i całej rzeszy uliczników, którzy przed kamerą wypadają jak gimnazjaliści na jasełkach.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>