O.S.T.R akustycznie we współpracy z MTV! Powraca legendarny cykl MTV Unplugged

Łódzki raper nie po raz pierwszy zaskoczył swoich fanów. Na swoim facebookowym fanpage'u O.S.T.R poinformował, że we współpracy z telewizją MTV nagra akustyczną wersję swojego ostatniego albumu "Życie po śmierci". Tym samym będzie to wznowienie cyklu MTV Unplugged po 7 latach przerwy.

Tak o całej inicjatywie Łodzianin poinformował swoich słuchaczy:

"O.S.T.R. to najciekawszy i najpopularniejszy artysta sceny hip hop w Polsce. Jego ostatni album „Życie po śmierci” okazał się najczęściej kupowaną płytą CD w 2016 roku w Polsce. Zdaniem krytyki album będący zapisem przeżyć i przemyśleń związanych z problemami zdrowotnymi artysty jest jednym z najważniejszych w dotychczasowej dyskografii O.S.T.R. Dlatego z tym większą przyjemnością stacja MTV Polska zaprosiła artystę do nagrania wyjątkowego albumu O.S.T.R. „MTV Unplugged: Autentycznie”. Koncert oraz nagranie stanowić będzie wznowienie cyklu MTV Unplugged po siedmiu latach przerwy.

Podczas nagrania nowej akustycznej odsłony „Życia po śmierci”, artyście towarzyszyć będzie zespół: Jakub Krukowski (fortepian/rhodes piano), Agnieszka Grela (harfa), Sylwia Spodobalska (wiolonczela), Jacek Fedkowicz (kontrabas/gitara basowa), Wojtek Fedkowicz (perkusja), Piotr Jończyk (perkusjonalia). Na scenie pojawią się również goście specjalni. 

To dla O.S.T.R. zupełnie nowe wyzwanie, ponieważ zazwyczaj realizuje swoje albumy z udziałem instrumentów elektronicznych. Jest to motywacja, by w naturalny dla niego sposób nie zatrzymywać się w miejscu i nie osiadać na laurach.

Wyjątkowy koncert zostanie zarejestrowany w drugiej połowie marca w Warszawie, a następnie w kwietniu zostanie opublikowany na specjalnej edycji CD nakładem Asfalt Records. Dodatkową niespodzianką będzie jedno nowe, napisane specjalnie z okazji koncertu nagranie. Pełny zapis koncertu wraz z wyjątkowym materiałem making of dostępny będzie na platformie player.pl, która jest partnerem projektu oraz na antenie MTV Polska."

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>