Mickey Factz & Nottz "The Achievement: circa '82" - długo oczekiwane LP wymiatacza z Bronxu - odsłuch i 2 teledyski

Pochodzący z Bronxu liryczny geniusz Mickey Factz, Freshman XXL'a roku 2009 i gość znany z burzliwych przejść z wytwórniami, jak i kilku najwyższej klasy konceptualnych mixtape'ów, w zeszłym roku wreszcie wypuścił oczekiwany latami oficjalny debiutancki album. Za produkcję krążka odpowiedzialny jest szanowany i zasłużony jak mało który producent w grze Nottz, mający na koncie współpracę m.in. z takimi artystami jak Busta Rhymes, Snoop Dogg, Kanye West, The Game czy J Dilla.

Na składającym się z 10 utworów "The Achievement" gościnnie duet wsparli m.in. Styles P, Phonte, Blu, Curren$y, Smoke DZA czy Showtyme. Jeśli spragnieni jesteście tłustych linii basu, pięknych sampli oraz lirycznego, błyskotliwego rapu, trafiliście w dziesiątkę. Odsłuch całości oraz teledyski do singli "414 Words" oraz "Wants" w rozwinięciu.Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z Mickeym, sprawdźcie chociażby otwierające płytę "Some People" z Showtymem - coś wspaniałego!

Pod spodem tez klip do ósmego na płycie (a pominiętego celowo w powyższym odsłuchu) "Wants".

reklama
polski rap gówno
props, ciekawa płytka, ale na max 2 odsłuchy. a tu bonus: youtube.com/watch?v=OPJCsn9B5UI . tak sie robi remixy, a nie jakieś tede remix gówno.
polski rap gówno
redakcja pienieżny banger zajebała wczoraj, że żadnego artykułu nie ma XDDD co ematei, piątka na noc wleciała? XDDD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>