Małpa i "Rottenberg" - tajemniczy projekt niedostępny w sklepach!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-01-13 17:31 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 8)

Wspominaliśmy Wam w ostatnich dniach o nowym tajemniczym projekcie Małpy - teraz raper ujawnił więcej szczegółów. Zgodnie z tym ogłoszeniem wyjść ma album "Rottenberg", który nigdy nie trafi do sklepów, a jego ograniczony nakład będzie dostępny w internetowej przedsprzedaży oraz podczas trasy koncertowej. Tour promujący płytę przewiduje 12 koncertów w polskich miastach. Fani Małpy mogą już z niecierpliwością czekać na poniedziałek 16 stycznia - to wtedy wystartuje preorder.

W nadchodzący poniedziałek dowiemy się też, czy obraz dołączony do tej informacji okaże się okładką "Rottenberga".

Tagi: 

polski rap gówno
typ wydał 10 lat temu czy coś koło tego płytę dobrą, teraz to już nikt nie czeka na nic nowego od niego.
Anonim
Masz prawo do własnego zdania ale wypowiadaj się za siebie. Nie przeszkadza mi że wydał 2 długogrające krążki. Dobry przykład nacisku na jakość a nie ilość. Wielkie propsy dla PROXIMITE
FCB
Szczekasz pod każdym art.powiedz na kogo ty czekasz znawco rapu w Polsce?Bonus...?
polski rap gówno
na newsa o prawdziwym raperze, a nie pseudo gwiazdach z cebulandii
akrobatyczny adam
rap/hip-hop to muzyka rozrywkowa, możesz myśleć co chcesz ale tutaj styl jest dowolny. Kto dla Ciebie jest prawdziwym raperem, bo na razie to tylko wyzywasz, a jeszcze nikogo nie wymieniłeś? Ciekawe czy w szkole tak samo oceniałeś poetów po ich utworach - nie żeby mieli coś wspólnego z rapem, ale to też artyści.
o ja cie...
Monkey chłopaku daj se spokój. Nagrałeś kozacki nielegal, którym jarała się cała rapowa Polska. Na kolejny album trzeba było czekać nieprzyzwoicie długo. Apetyt rósł. Gdy dowiedziałem się, że wychodzi "Mówi", jarałem się jak dzieciak przed Gwiazdką. Single nie urywały, co prawda, dupy (oprócz tego z Jinxem) ale mówiłem sobie: autor "Kilku numerów o czymś" nie może nagrać słabego albumu. Zwłaszcza po tylu latach przygotowań. Zamówiłem preorder, ten najdroższy z bandaną i... I balon pękł! Płyta "Mówi" jest, zwyczajnie, słaba. Genialne "Kilka numerów..." było jednorazowym strzałem. Nie wierzę juź w Ciebie Monkey. Wróć na drzewo, gdzie Twoje miejsce, a nie udajesz rapera.
auri
hahahahah o człowieku dobre prowo :D pomijając że album bardzo dobry, zważ na chorobę Małpy. Dlatego tak długo nie nagrywał. Nowotwór to nie przelewki.
Kazik
1 kwietnia Wawa to jakieś żarty? :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>