Louis King "Do It While I'm Young" - premiera i odsłuch albumu

Dopiero co zakończyliśmy nasz cykl relacji Cali Trippin, w którym kilka razy przewijała się postać Louis Kinga - kapitalnego MC i gościa, który przyjął nas w L.A. jak rodzinę i dzięki któremu doświadczyliśmy niezapomnianych muzycznych przeżyć.

Teraz Louis wypuścił swój najnowszy album "Do It While I'm Young", opowiadający o jego czasach dorastania oraz przedstawiający zmagania związane z rozdarciem pomiędzy prostym stylem życia narzuconym przez ulice L.A., a pragnieniem świecenia przykładem i stwarzania możliwości wykraczających daleko poza swoje osiedle. Zarazem "DIWIY" celnie ukazuje mnogość inspiracji i stadiów, przez które MC przeszedł kształtując swoją tożsamość oraz świadomość muzyczną.

Wśród 12 kawałków zawartych na "Do It While I'm Young" znajdziecie cały przekrój brzmień i tematów - od autobiograficznego tytułowego tracku, przez luźne, ukazujące codzienne kontrasty, z którymi przychodzi się mierzyć młodzieży "Weekendz", po komiczne, klubowe "Big Freak", prześmiewcze "Adios" czy inspirowane 2Paciem, błyskotliwe "25".

Odsłuch całości przez Spotify pod spodem. Kup album w MP3 poprzez iTunes/Apple Music

Dodatkowo na zachętę teledysk to tytułowego numeru z płyty.

Sprawdzajcie też nasz videowywiad z artystą, przeprowadzony na bocznej uliczce Santa Monica, podczas przerwy koncertu.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>