Open Air Hip Hop Festival Wejherowo - wystąpią Rasmentalism, Gedziula, Mielzky i inni

Mieszkańcy Wejherowa chcieli mieć Festiwal Hip Hop w swoim mieście. Zagłosowali w Budżecie Obywatelskim i będą mieli! 2 września na terenie Parku Miejskiego w Wejherowie odbędzie się po raz pierwszy Open Air Hip Hop Festival (OAHHF). Open Air Hip Hop Festival (OAHHF) to pierwsze tak wielkie wydarzenie w Wejherowie i według naszej wiedzy jedyne w Polsce, w którym Organizator gwarantuje uczestnikom bezpłatne wejście i jednocześnie występy znanych i szanowanych polskich artystów hiphopowych.

Festiwal odbędzie się w piątek 2. września 2016 roku w godzinach od 16:00 do 22:00 na terenie Parku Miejskiego w Wejherowie. Zagrają między innymi: Rasmentalism, Mielzky, Gedz, NoDance oraz lokalni artyści. Imprezie towarzyszyć będzie Graffiti Jam. Wejherowski Festiwal Open Air Hip Hop Festival (OAHHF) w niczym nie ustępuje standardom współcześnie obowiązujących na podobnych, ale płatnych imprezach w Polsce.

Organizatorzy Festiwalu to nieformalna grupa cenionych wejherowskich artystów i działaczy hiphopowych: DJ Endi NDZ, Bordalajn oraz reprezentanci składu Projekt Rap Zajawka Interesy: Jaca i Borys. Partnerem organizacyjnym imprezy jest Wejherowskie Centrum Kultury, a patronat oraz znaczną część budżetu zapewnia Prezydent Miasta Wejherowa Krzysztof Hildebrandt. Współpraca środowiska hiphopowego z władzami miasta w zakresie organizacji Festiwalu stanowi pochodną potężnej, jak na lokalne warunki, ilości głosów, które OAHHF uzyskał w ramach tegorocznego głosowania na projekty w Budżecie Obywatelskim (4. Miejsce na 27 zgłoszonych).

Przewiduje się obecność ok. 2000 osób! 2. września zapraszamy do Wejherowa!

After Party po festiwalu zaczyna się o godzinie 22.00 w Olimp Resort & Spa. Na imprezie zagrają: Ment XXL, Filo i Endi NDZ.
Kontakt:
Mateusz Dolatta
E-mail: mdolatta@gmail.com
Telefon: +48 511 925 680

Miejsce: 
Polana Piknikowa Park Miejski Wejherowo
Data: 
2016-09-02 16:00 to 22:45
Wejherowo, 3 sierpnia 2016 r.

Open Air Hip Hop Festival – 2 września 2016 r. – Wejherowo.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/630848740398234/

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>