Paluch "Swoje Miejsca" - teledysk

video
dodano: 2016-07-08 15:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 5)

Paluch wydaje siódmy klip promujący "10/29". Tym razem zobrazowany został numer "Swoje Miejsca", wyprodukowany przez Grrracza.

Tagi: 

o ja cie...
Nie rozumiem fenomenu Palucha. Jest przeciętny do bólu, totalnie nijaki, zwykły, niczym nie wyróżniający się. Bez specjalnego pomysłu na siebie. Trochę pokrzyczy, trochę poprzeklina, rzuci kilka banałów, kilka oczywistych oczywistości, kilka farmazonów. Typowa mentalność dzieciaka z podstawówki albo z gimnazjum. No i ten kwadratowy, przewidywalny sposób nawijania. To jest tak słabe że aż boli. Bitch please...
Anonim
Idol pryszczatych he jeden z większych hipokrytów z Pl rapie to co się dziwić
RAP KONESER
,,o ja cie'' Ty nigdy nie staniesz się dla nikogo fenomenem No popatrzcie ,,przeciętny do bulu totalnie nijaki zwykły nie wyróżniający się chłopak z bloków'' osiąga wszystko co można osiągnąć w wieku 30 lat '' I oczywiście zrozumiałe że krwawi wam serduszko patrząc na to... Pozdro elo rap peace yo nigga :)
o ja cie...
Nie krwawi mi serduszko ani nie mam bólu dupy z tego powodu, że gościu zarabia hajsy na rapie. Ja po prostu nie rozumiem tego całego hajpu na niego. Jest wielu bardziej oryginalnych, lepszych technicznie, muzycznie itp. raperów. A ten jest nudny, miałki i przeciętny w chuj. Bo jest. Tyle.
RAP KONESER
sorry za literówkę bÓlu ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>