Video Dnia: Mike Mass x Tuelv "Like That"

dodano: 2016-06-29 22:24 przez: Anonim (komentarze: 0)

Dlaczego: Nowojorski MC rymujący "Natali Quality Music"? A no to nie przypadek, bowiem nowy singiel Mike'a Massa wyprodukował nie kto inny jak nasz redakcyjny kolega, Marcin Natali ukrywający się pod pseudonimem Tuelv i od kilku lat robiący bity dla niezależnych raperów zza Oceanu!Teledysk do nawiązującego do twórczości Gil Scott Herona singla "Like That" nakręcony został na Florydzie, a dziś miał swoją premierę na kanale Prosto TV, polecamy! 

Krótkie info - Mike Mass to urodzony na nowojorskim Bronxie, wychowany wśród muzyki soul i poetyckich tradycji spoken word MC i producent, który od lat mieszka w mieście Tampa na Florydzie, a niedawno wystąpił w słynnej audycji radiowej legendarnego Swaya Callowaya "Sway In the Morning". Tuelv to natomiast warszawski producent, współpracujący od 2011 r. z różnymi amerykańskimi raperami i mogący pochwalić się słowami uznania od samego 9th Wondera.

Obaj artyści nawiązali kontakt drogą internetową po nagranym przez Mike'a numerze "One Life to Live" w duecie z Dynasty, a ich współpracę zacieśniła odkryta przez obu miłość do twórczości ojca chrzestnego rapu, genialnego wokalisty Gil Scott-Herona. Tak powstał ich pierwszy singiel "Like That", który w ostatnich miesiącach zbierał falę pozytywnych reakcji po tym jak Mike wielokrotnie wykonywał go na koncertach na całej Florydzie.

To też dobra zapowiedź kolejnych numerów duetu, które utrzymane będą w podobnej, soulowo-jazzowej stylistyce, a także wspólnego projektu, oddającego hołd właśnie Ś.P. Gil Scott-Heronowi.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>