Jedna osoba nie żyje, troje rannych w wyniku strzelaniny przed koncertem T.I.

Banga, widoczny na zdjęciu powyżej przyjaciel Troya Ave, zginął w ogniu walki, jaki rozpętał się 25 maja w nowojorskim Irving Plaza. Ranne zostały trzy inne osoby, w tym wspomniany Troy Ave, któremu obecnie postawiono zarzut usiłowania zabójstwa i nielegalnego posiadania broni. Rany odnieśli również 34-letni mężczyzna i 24-letnia kobieta. Trwa śledztwo w sprawie zajść na feralnym koncercie.

Do konfliktu miało dojść przez beef pomiędzy Maino a Troyem Ave, już po zejściu Maino ze sceny, gdzie chwilę wcześniej grał koncert. Od kul poniósł śmierć 33-letni Banga, właściciel klubu fitness i wieloletni przyjaciel Troya. Sam raper trafił do szpitala po tym, jak miał rzekomo postrzelić się w nogę. Jak twierdzą obecni na miejscu widzowie, padło przynajmniej pięć strzałów.

Stan zdrowia rapera i ranionej kobiety jest stabilny. Stan mężczyzny, który odniósł obrażenia klatki piersiowej został określony jako krytyczny.

Media podają sprzeczne informacje na temat strzelaniny: według niektórych rozpoczęła się, kiedy Maino był jeszcze na scenie. Pojawiły się też wiadomości, że ranna kobieta to wschodząca gwiazda R&B Maggie Heckstall, mająca być przyjaciółką Maino. On sam opublikował swoje zdanie na temat całej sytuacji na swoim instagramowym profilu - całość możecie przeczytać TUTAJ.

T.I., który był headlinerem koncertu, opublikował na swoim Instagramie oświadczenie, w którym zawarł dedykowane zmarłemu kondolencje:

Tagi: 

1017
jebać to, ważne że Gucci na wolności

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>