Tede, Popek, Sobota, Matheo, Malik i inni w klipie Mopsa i Kamela "Wybór"

Zapraszamy do przesłuchania pierwszego numeru ze wspólnego mixtape'u Kamela i Mopsa, który ukaże się w drugiej połowie 2016 roku. Jest to remix "Choices" autorstwa E-40'ego - fenomenalnego singla, w klipie do którego przewinęła się plejada legend i najgorętszych nowych twarzy amerykańskiej sceny. Kamel i Mops i tutaj pokusili się o follow-up - w teledysku wzięli udział m.in.: Tede, Popek, Sobota, Matheo, Wini, Bas Tajpan czy Afu-Ra.

Cały planowany materiał to kompilacja szalonych remixów uznanych klasyków, abstrakcyjnych tematycznie numerów, superszybkiego i powyginanego flow oraz wielu innych rzeczy, które uroją się w tych dwóch kreatywnych głowach. Mops i Kamel również wydadzą swoje solowe płyty nakładem StoproRap w 2016.

Tagi: 

Yanko
Aleście to Panowie z*ebali...
Weuun
co zjebali? nie ma to jak konstruktywny hejt....
brakslow
Ale co tu konstruktywnego napisać, przecież to jest od A do Z instrukcja, jak nie robić rapu. Nagraj gówno warty tekst pod nośny instrumental, który odniósł sukces, napisz, że zaprosiłeś najbardziej popularnych idiotów w kraju i już możesz liczyć odsłony w setkach tysięcy, choćbyś byś łakiem jak tych dwóch.
brakslow
Aha, i nieistotne, że taki był zamiar, żeby przerobić po swojemu i tak samo jak w oryginale zaprosić najbardziej popularnych - sam zamysł nie wystarczy, po prostu wykonanie jest wybitnie chujowe.
Yanko
Otóż to... pomysł naprawdę spoko ale wykonanie tragedia...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>