SpaceGhostPurrp dissuje nieżyjącego A$AP Yamsa! Kontynuacja beefu A$AP Mob vs Raider Klan

A$AP Rocky i Spaceghostpurrp na początku swoich karier byli dobrymi współpracownikami. SPG zajmował się głównie bitami, natomiast Rocky pisał pod te charakterystyczne, demoniczne produkcję swoje zwrotki. Wszystko skończyło się, gdy raper/producent z Florydy stwierdził, że tak naprawdę całe przedsięwzięcie A$AP MOB oraz stylówka Rocky'ego została odgapiona od niego. Beef zaczął się wtedy, gdy "Live Love A$AP" zyskiwało na popularności. Od tamtego czasu obie strony rzucały w siebie infektywami, dochodziło do różnych niegroźnych przepychanek i sprawa ucichła. Było cicho aż do teraz, gdy Spaceghostpurrp ze swoim podopiecznym Chxpo wytoczył ciężkie działa, a mianowicie opublikował diss "Cookin Yams"...

 

 

W utworze można usłyszeć bezpośrednie ataki w stronę Rock'yego, Twelve'a oraz przede wszystkim nieżyjącego już A$AP Yamsa. Tak bezkompromisowe działania oczywiście sprowokowały członków A$AP Mobu, lecz agresja ograniczyła się na razie do wpisów na twitterze. A$AP Twelvy podał swój dokładny adres i powiedział, żeby Chxpo spełnił swoje groźby

Spaceghostpurrp w serii tweetów powiedział, że pier*oli Rocky'ego, Yamsa, cały A$AP Mob, Lil B i Cartiego. Przy okazji dostało się Kanye Westowi i Bonesowi, których SPG określił jako muzyków "dla białych". Dodał też, że będzie grał diss "Cookin Yams" na grobie tragicznie zmarłego założyciela Mobu.

brsy
Hahah no nieźle
Alberto
Pomimo całej mojej sympatii do SPG muszę przyznać, że to jest słabe. I nie chodzi o całą tę akcję tylko o kawałek.. Oficjalnie przyznaję, że mu odjebało i nic więcej pod względem muzycznym z niego już nie będzie.
purpleswag96
szkoda ze taki gosc jak SGP odwala taka chale. powinien spiac sie na muzyce, bo od jakiegos czasu robi same gowno. a czarny rap ubolewa na tym ze duet sgp-rocky juz od dawna nie istnieje.
COCIE TO
SGP PIERDOLONY KURWA IDIOTO SG KURWA P NIE SPG JAK TEN ZJEBANY RAPER Z GÓWNOŚLĄSKA TYLKO KURWA SGP, ZE SZKOŁY UCIEKAŁEŚ ŻE W SKRÓTY NIE UMIESZ KRETYNIE?
tha skyline
o kurwa gimbozjebie nie spuść się nad swoim idolem łahahah XD
fifi
inwektyw
fifi
inwektywy*
gość
"infektywami" taki niuans
jotaeri
Najgorszy kawałek jaKI SŁYSZAŁEM
lean with fanta
o kurwa, szok, ale gówno :O Ale kurwa gdzie tu Spejs nawija w ogóle?
teges śmeges
no właśnie Purrp tu nie nawija więc to nie jego diss
Anonim
Dlaczego coraz wiecej ksyw raperow brzmi jak kody CAPTCHA. LMAO

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>