K2 podsumowuje rok 2015 numerem "Outsider"

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-30 18:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wczoraj, 29.12, na MaxFloRecTV trafiło dokonane przez K2 słowno-muzyczne podsumowanie 2015 r. W „Outsiderze” raper porusza m.in. temat sukcesu medialnego, oczekiwań ze strony fanów i hejterów. Singiel jest jednocześnie kolejną po „Jutro nadchodzi zawsze” odsłoną nowej płyty artysty.

Jeszcze w 2014 r. za sprawą popełnionego wspólnie z Buką „1 momentu” trafił na pierwsze miejsca radiowych i telewizyjnych list przebojów. Gościł również w rankingu Top AirPlay na stronie ZPAV-u. Teledysk do tego utworu znalazł się na 4. miejscu wśród najchętniej oglądanych klipów przez polskich użytkowników YouTube'a. W kolejnym roku popularność K2 nie przestała rosnąć: do dziś wideo do „1 momentu” odtworzono w serwisie YouTube blisko 45 mln razy. Album „Anatomia”, z którego pochodzi ten singiel, pokrył się platyną...

Raper wystąpił z Buką na deskach Opery Leśnej w Sopocie, zajmując 1. miejsce w koncercie „Hity sieci” podczas Polsat SuperHit Festivalu. Otrzymał też aż 3 nominacje do nagrody Eska Music Awards 2015 (w kategoriach: Najlepszy hit, Najlepszy artysta w sieci i Najlepszy radiowy debiut). I jak to wszystko podsumowuje? Sprawdźcie poniżej muzyczny komentarz rapera!

„Outsider” to już druga po „Jutro nadchodzi zawsze” i zupełnie inna odsłona nowej płyty K2. Za produkcję utworu odpowiada Bardziej Matt.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>