K2 "Anatomia" - premiera, nowy teledysk

video
dodano: 2014-04-04 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Na półkach sklepowych pojawił się już debiutancki album K2 zatytułowany "Anatomia". W krakowskim Kwadracie po godz. 19 rusza MaxFloFest, na którym artysta po raz pierwszy zagra materiał z legalnie wydanego krążka. Wczoraj pojawił sie także najnowszy klip promujący krążek do utworu "Sceny Dramatu".

Szerszej publiczności dał się już poznać m.in. na płytach Buki czy na "Alfie  i Omedze" Fokusa. Na własnym, solowym krążku K2 serwuje 17 świeżych numerów. Określa je jako „efekt indywidualnych refleksji”. – "Obraz świata widzianego przez pryzmat nienawiści, chciwości i żądzy władzy. Mroczna koncepcja oraz ciężkie akcenty stanowią oprawę pod „anatomiczny przekrój” rzeczywistości złożonej z przeplatających się wątków psychologicznych, emocjonalnych, religijnych, a także politycznych" – opisuje swoje pierwsze wydawnictwo K2.

"Anatomia", wydana nakładem MaxFloRec, ukazała się głównie dzięki wsparciu fanów rapera. K2 w ubiegłym roku zdobył zdecydowanie największe poparcie wśród rekrutów hip-hopu inicjatywy MaxFloLab. Album powstał we współpracy z producentem Subbassą. Oprawę muzyczną wsparli: SKW, The Element, SoulToSqueeze i DJ Bambus z kultowej grupy Pokahontaz. Gościnnie na albumie nie mogło zabraknąć oczywiście Buki. Na featuringach pojawiają się również: BU, CMA, Mati oraz kolejny reprezentant Laboratorium MaxFlo, Kleszcz. Krążek zawiera m.in. single: "Scena akcji", "Tu umierają anioły" czy "Scena dramatu". Klip do tego ostatniego trafił wczoraj na MaxFloRecTV.

Album zamówić można na sklep.maxflo.pl. Premierowy koncert z pochodzącymi z niego utworami odbędzie się już dziś w krakowskim klubie Kwadrat. Przed K2 wystąpią reprezentaci MaxFloLabu, Szpilersi. Po godz. 20.30 zagrają kolejno: BU, Skorup, Buka i Pokahontaz. Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku.

Tracklista:

1. Scena otwarcia
2. Powrót do przyszłości
3. Materia
4. Tu umierają anioły (skrecze - DJ Bambus)
5. Madafakin szou (pianino - SKW)
6. Frontkick ft. CMA, BU
7. FTS ft. Kleszcz (gitary - The Element)
8. Scena dramatu (skrecze - DJ Bambus)
9. Mila morska
10. All inclusive
11. Nagi instynkt
12. 1 moment ft. Buka (gitara - SoulToSqueeze)
13. Scena akcji
14. Mona Lisa
15. Polski meksyk ft. Buka, Mati, Jukasz
16. System of a down
17. Scena finałowa (skrecze - DJ Bambus)

K2 - Scena dramatu (official video) prod. Subbassa skr. DJ Bambus

Tagi: 

k4mgur
PŁYTA ROKU !
Perinh
PŁYTA ROKU ! (2)
tee
W poszukiwaniu szczęścia... Przemierzamy cały świat Przemierzamy Wszechświat. Zdecydowanie "1 moment" jest najlepszym numerem z płyty. A płyta płytą roku !
ziomek 12
Najlepszy kawałek! kiedy będzie można usłyszeć ten kawłek bez zakupienie płyty ? ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>