Kali i Popek - pojednanie na scenie w Londynie (video)

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2015-09-07 19:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

Pamiętamy głośny konflikt Firmy i Kaliego, w którym z obu stron poleciało sporo mocnych słów. Zaskoczeni mogli być więc fani, którzy przyszli na londyński koncert Kaliego - raper wspomniał o tym, że porozmawiał z Królem Albanii i załagodzili ów konflikt, a chwilę później na potwierdzenie tego na scenę wszedł Popek i dodał od siebie parę słów po czym obaj serdecznie się uściskali. Sprawdźcie sami.

Tagi: 

Peru
I tak oboje to łaki, na hiphopolo z nimi
Nicodem
Chyba Ty hehe.
ZiołoOG

Dlaczego on go pocałował? Pozdrawiam prawdziwych gitów, którzy nie robią sobie balejażu u damskiego fryzjera i nie tworzą firm typu "ganja maffia", żeby po dwóch latach powiedzieć, że nienawidzą marihuany, bo ich zniewoliła, ema wiariaciki, z fartem :-)

hahaha
idź sie wyjeb na plecy
SSS
Sam jesteś łakiem. Gardze tobą pecie
btl
Popkiller osiagneliscie dno pisząc o takim ścierwie
xxxwww
Zmieniło to moje zycie
Rap
Trochę dystansu, wielcy słuchacze
arek
i bardzo dobrze :) zajebisci raperzy:)
hehus
Popek i rap " tylko booooooooooog ...." dajcie dzieeci spokuj
podwarszawiak
jeabne wacki dla jebanej bananowej mlodziezy prosto z ladka zdroj .... zenada level max
PFFF
Serio przeżywacie tak tą całą Firmę, Popka itd? Przecież to rasowy dres, nie mający nic wspólnego z kulturą hip hop. On bawi się w rapera, nagrywa jakieś śmieszne kawałki, a gnojki łykają to jak pelikany. Nie dość, że u nas rap i tak jest zdeformowaną wersją oryginału to jeszcze teraz wręcz ośmieszaną przez takie postacie jak Popek. I co z tego, że ma wizerunek gangstera wariata hip hopowca z ulicy (sic!) skoro jest dokładnie w tej samej grupie raperów co Mezo, Liber, Jędker itd. On ma to w dupie, bo liczy się tylko flota na koncie, ale że wam to pasuje? Kupujecie jego płyty, jaracie się jak sobie coś wyrzeźbi na twarzy, co je na śniadanie, jakiego koloru walnie stolca itd. Smutne. Bo to parodia rapera, zwykły dresik, pseudo gangster, PODRABIANIEC. Tak tak, choć sam twierdzi, że podrabiańcem nie jest, to rzeczywistość jest zgoła inna. To widać na 1 rzut oka. Dziwi mnie tylko stąd ta podnieta. Czy zrobi kupę, czy przytuli się z kolegą, czy będzie pajacować przed kamerką to śledzicie go jak ... no właśnie... idola? Jeśli tak wyglądają wasi idole to współczuje patologicznych historii z dzieciństwa :) Rap umiera przez takich jak on kropka.
przem
popkiller - gówno.
w_koko
Who cares. Swoja droga ilewam Pop placi za pochlebnech newsa na swoj temat? A moze sie serio jaracie albanskimi przyspiewkami...?
Kamil89DC
Może ktoś by coś o filmie NWA napisał
podwarszawiak
ja moge ci napisac , ze to kolejna przereklamowana amerykanska szmira nie majaca praktycznie nic wspolnego z rzeczywistoscia , przesłodzone gowno dla obecnego pokolenia ktore nawet nie wiem co to NWA
Kamil89DC
Tego się obawiałem. Wybieram się w Tym tyg. Jakby nie patrzeć cześć musi sie zgadzać z tym jak było faktycznie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>