Legendarny Afrojax "Przecież ostrzegałem" - preorder

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-07-14 19:56 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

21 lipca światło dzienne ujrzy długo wyczekiwany solowy album Legendarnego Afrojaxa zatytułowany ,,Przecież ostrzegałem”. Nawet ci, którzy mieli już okazję usłyszeć wszystkie dotychczasowe single Afrojaxa, nie są gotowi na dalsze owoce współpracy z cenionym chińskim beatmakerem Gun Wo. Koszmar, skatologia, brud, rzyg, złoża złego smaku i wstydu. A także dużo gorzkiej prawdy o życiu. Wydawnictwo dostępne jest już w pre-orderze poprzez sklep Wytwórni Krajowej. Nakład limitowany do 500 sztuk. Okładka tak niecenzuralna, że nie nadaje się do publicznego pokazywania.

Tracklista:
1. Lorem Ipsum cz. 1
2. Wojciech Modest Amaro
3. Uszanowanie dla władzy
4. Kto od C2H5OH
5. Pop rap hardkorowy
6. E-dziadek
7. Dzieci płakały
8. Całujmy krzyż Jezuska
9. Pieśń straszliwej tęsknoty
10. Wiem że jestem geniuszem
11. Lorem Ipsum cz. 2

Preorder: http://wytworniakrajowa.pl/sklep2/

Krul Sepuku
A to śmieszek! Tą swoją upozowaną na nonkonformizm, wyuzdanie i syf muzyczką nie dość, że jawnie nabija się i obraża inteligencję każdego, kto tego słucha, to jeszcze chce za to pieniążki! LIMITOWANY NAKŁAD. Ciężko powiedzieć, czy gratulować cynizmu, czy pokłony za osiągnięty poziom żenady. Chapeau bas - szczególnie dla każdego, kto mu zapłaci za te bzdury. Przynajmniej będzie miał za co się napić śmiejąc się ze zidiocenia ludzi, czego życzę, bo robić hajs na dzieciach i/lub kretynach to też sztuka :)
Afro@
what? nie musi Ci się to podobać, ale w tej mieszaninie różnych wydzielin jest mnostwo trafnych strzalow. A moze Ty jestes idiota, ze tego nie kumasz? zastanow sie nad tym:) Teraz nie da Ci to spac xD trzymaj sie inteligencie! pozdrowki
Michał M
Krulu złoty sprawdź "Połącz kropki", oceń czy faktycznie Afro nie zasłużył na większy hype i czy rzeczywiście to muzyka dla zidiociałych.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>