Daz Dillinger "SuCC'a Free" - pierwszy singiel z "Retaliation, Revenge & Get Back 2"!

Po wycieczkach w trapowe klimaty na ostatnich albumach, Daz Dillinger postanowił wrócić ponownie do korzeni. Oprócz zapowiedzianego albumu DPG pt. "Daz & Kurupt Kurupt & Daz", Dillinger szykuje również niespodziankę w postaci follow-up'u do swojej pierwszej solówki: "Retaliation, Revenge & Get Back"!

Wydany w marcu 1998 roku krążek był ostatnim tchnieniem klasycznego brzmienia Death Row i z pomocą plejady gości (2Pac, Snoop Dogg, Nate Dogg, Kurupt, WC, Too Short i inni) oraz wszechobecnego na płycie g-funku zdołał dobić do złota. Do dziś płyta ta jest symbolem końca pewnej epoki na zachodnim wybrzeżu... pogłoski o kontynuacji albumu pojawiły się już jakiś czas temu, ale dopiero teraz otrzymaliśmy pierwszy singiel promujący nadchodzący materiał. Jest nim utwór "SuCC'a Free" z bujającym, laidbackowym bitem autorstwa Daz'a, przywodzącym nieco na myśl kawałki z "Tha Dogg Pound Gangsta LP". Czy "Retaliation, Revenge & Get Back 2" zdoła przebić oryginał? To raczej niewykonalne, ale jeśli cały krążek będzie utrzymany w takim klimacie jak poniższy singiel - fani DPG powinni być usatysfakcjonowani:

reklama
000000
Daz zamiast zapowiadać zaczął by wydawać coś w końcu :) Miał być album gdzie Snoop i Dre mieli być producentami wykonawczymi, czuję że była by bomba, no ale szkoda. Po za tym kilka innych płyt miało wyjść no ale też trudno. Sam kawałek świetny, za pierwszym przesłuchaniem wpada mocno:)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>