Video Dnia: Tede feat. DJ Grubaz "Na pierwszej linii"

video dnia
dodano: 2015-04-24 09:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Dlaczego: Kolejny singiel promujący nadchodzący album TDF'a, tym razem z gościnnym udziałem DJ-a Grubaza. Premiera "Vanillahajs" w czerwcu.

TEDE - NA PIERWSZEJ LINII feat. DJ GRUBAZ (prod. SIR MICH) / VANILLAHAJS 2015

TEDE - NA PIERWSZEJ LINII feat. DJ GRUBAZ (prod. SIR MICH) / VANILLAHAJS 2015

Prawilniak
Czemu On Go ciągle zaczepia? :|
Kris123
No właśnie, dlaczego to robisz Grubasku?!?!?!
Mathe
Kręci beke z niego. Czemu i po co to sobie sam wytłumacz..
Korson
Nie kręci beke, tylko szuka taniego rozgłosu i poklasku u gimbusów. Wielce hardcorowy Jacuś, gimby wierzą do tego stopnia, że nawet na youtubie widziałem komentarze jakoby Tede miał zniszczyć Peje w starciu na pięści. Ogólnie beka to jest z obydwu.
beczka
który to już raz promowanie płyty na beefie? nudny jesteś już
NWJ
Wkurwiony tedas, pieknie (y)
heheszki
Ale czepianie się grubasa jest ok a kiedy czepia sie penera nie jest juz ok ? śmiesznie :) Rap gra to wietnam moi drodzy zabij nim zostaniesz zabity a to że się tede 3 raz odkuje boli wszystkich, pozdrawiam :)
Fresh P.
Z przykrością(a może i bez) muszę stwierdzić, że tak asłuchalnego szajsu dawno nie słyszałem. Zwrotki jak zwrotki, lirycznie gówniane, technicznie ujdą, ale ten refren to szczyt żenady i kiczu.
Fresh P.
PS Klipu nawet nie ma co komentować, bo poniżej tego poziomu już chyba nawet nie da się zejść.
agrarafff
boże jaki ten tede jest żałosny aż słów mi brak
Lil young
CO WY PRZECIEŻ ŁADNIE POLECIAŁ TEDZIK
15 lat słuchania rapu, a teraz muszę słuchać takiego gówna..
jw
15 lat słuchania rapu, a teraz muszę słuchać takiego gówna..
15 lat słuchania rapu, a teraz muszę słuchać takiego gówna..żal
szkoda czasu
Lubie nie które numery Tedasa, ale ten to jakieś ścierwo. Pierwsza linia? kurwa to weź zajeb drugą bo flow klekocze jak stary diesel.
iioooo
Na płycie Rycha w 3na4 singlach był podjazd do Tedego a teraz się spina bo ten coś odpowiedział? hipokryta Tede po "chuj ci w dziąśle" dzwonił do Rycjha? Rychu robi szopkę pod publiczkę, żeby fani mu klaskali i żeby zachować twarz. Nikt dziecka w tym kawałku nie obraził. Single są lepsze niż przy Kurcie i Elliminati szykuje się dobry album z czym Peji ciężko się pogodzić zwłaszcza, że mimo zaczepek w 3 singlach u Rycha Kurt sprzedał się lepiej niż SLU i był na wszystkich listach podsumowań a ta płyta zapowiada się jeszcze lepiej. Na free niech się ustawią tylko Peja wie, że na freestyle'u nie ma szans z TDFem, powtórka z Płocka byłaby ciekawa, wynik ten sam co 14 lat temu.
Usago Yojimbo
Słaby, szczekliwy, irytujący flow
damprosto
nie słucham i nie przepadam za Peją, ale Ty Tedy to jesteś dopiero przyje***y... jakieś żałosne teksty z obciąganiem... a reszty to już nawet ciężko komentować. Rozpieprzasz polski rap tyle na temat
Hoobyy
Jeżu żałosne ....od gościa który robi muzę od 20 lat i wpsolpracowal z prawdziwymi artystami można wymagać juz czegoś więcej niż tylko chęci napchania kabzy hajsem....a .to mi jedzie tania i mialka tandeta ...nic się tu nie klei ....pierwsza linia i połykanie spermy ???? Świnia i siodlo???piernik i wiatrak ???

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>