Liroy kończy z muzyką!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2015-03-03 10:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

W tym roku obchodzimy XX-lecie premiery jednego z najgłośniejszych albumów w historii polskiego rapu - "Alboomu" Liroya, który sprzedał się w nieosiągalnym dziś nakładzie ponad pół miliona sztuk. Z tej okazji kielecki raper zapowiadał porcję nowej muzyki, gra też okolicznościowe koncerty... Jednak wygląda na to, że już niedługo.

Jak sam zdradził - postanowił wycofać się z działalności muzycznej:

"Kochani - niektórych to ucieszy, innych może zasmuci.
Kończę z muzyką, nie wiem na jak długo.
Nie jestem w stanie pogodzić życia prywatnego z zawodowym.
Próbowałem jak mogłem, niestety POLEGŁEM!

Zapraszam na mój koncert do Wrocławia który będzie pewnie jednym z ostatnich" - napisał słynny "Scyzoryk" na swoim profilu FB.

Tagi: 

kacap
powinien to zrobic 20 lat temu ... chociaz nie powiem w 95 scyzoryk rozjebal wszystko
sasa
dla mnie to on skończył z muzyka naście lat temu i nadal nie wrócił. Choć teraz pierdoli kocopoły, absolutnie jego słowa nie zasługują na zaufanie (co roku wydaje płyte od nastu lat już), to jego pierwsze albumy rozpierdalają do dziś... no może nie licząc kawałka "skaczcie do góry jak jebane kangury" :D
RAPSPODLADY
A KIEDY ON ROBIŁ MUZYKE??
wua
dajcie spokój.. po co on gada takie rzeczy? Obiecuje dziesiątki kawałków, płyty, trasy koncertowe, zagra sztuke czy dwie i wielkie kończenie kariery.. niepoważny typ. radzi sobie jako człowiek w mediach, tudzież celebryta ale z rapem jak widać średnio.
vhs
wiadomo, ze raper z niego slaby, jednak jakies tam pokolenie wychowalo sie na jego plycie w 95. obecny pie*dolnik nic nie straci na tym, ze rezygnuje, wiec mowi sie nara. a ta gimbazjada palaca szlugi pod samymi drzwiami szkoly nie zna wczesnych lat 90, wiec niech wypie*dalaja z jakims wypowiadaniem sie na jego temat
227
Gimby nie znajo
Macia84
Dzięki Liroy za rap! A korzystając z okazji dedykuje "kołysankę dla przyjaciół " wszystkim magistrom polskiego hip-hopu
where were you in 92?
pamietam pm cool lee, pamiętam pierwsze epki, pamiętam szok obyczajowy po wydaniu alboomu, pamiętam te cieżkie cypressowe bity których potem nikt już tak nie robił... Liroy to bardzo ważny element historii polskiego rapu a wy wacki możecie pauke lizać.
LL
LIROY SOBIE ŻARTY ROBI i TYLE

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>