O.S.T.R. naszym Artystą Tygodnia

dodano: 2015-02-23 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Adam Ostrowski jest chodzącym hip-hopem, od lat niezmiennie tętniącym ogromną zajawką, rokrocznie raczącym nas nowym albumem raperem, producentem, unikalną postacią i wizytówką gatunku w naszym kraju, praktycznie nie schodzącą z piedestału – czy to się komuś podoba, czy nie. Kooperacje z zagranicznymi twórcami (m.in. Evidence, Cadillac Dale, cały album z Marco Polo), wciąż dostarczane kolejne produkcje zasilające albumy krajowych artystów, ogromna popularność, mnóstwo zagranych koncertów, kapitalne umiejętności freestyle’u oraz przede wszystkim działalność studyjna – to wszystko stanowi potwierdzenie wielkości łodzianina.

Premiera najnowszego albumu zatytułowanego „Podróż zwana życiem” to idealny moment, by za sprawą naszego cyklu „Artysta Tygodnia” przyjrzeć się bliżej sylwetce łódzkiego rapera, przeanalizować jego ewolucję jaka się dokonywała przez te wszystkie lata aktywności i przypomnieć sobie przeszłe nagrania.

W najbliższych dniach zrobimy szybki przelot po wszystkich wydawnictwach artysty (oraz na dłużej zatrzymamy się przy jednym z nich – i nie, nie będzie to „Tabasko”), zerkniemy na jego dokonania producenckie we współpracy z innymi raperami, przyjrzymy się jednej wyjątkowej kooperacji oraz jako zwieńczenie oczywiście zajmiemy się najnowszym albumem. Bądźcie z nami!

Tagi: 

reklama
syn Romana
Z Odzysku! leci teraz na tvp1 , dobry film i kawałek...
trueone
dobrze wjechał z nowym albumem nasz Adaśko
Gnur
Gimby znajo tylko "Kochana Polsko" xD
ostr
proponuje artystą roku/miesiąca! :3 nalezy mu sie.
Hujozo
Pierdole O.S.T.R

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>