Ruszył proces Suge Knight'a!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-19 21:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 16)

Pomimo sporych komplikacji zdrowotnych, po których trafił na krótko na szpitalne łóżko - Suge Knight powrócił do więzienia a 9 lutego rozpoczął się oficjalny proces, w którym były szef Death Row Records jest oskarżony o morderstwo za które grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności!

Głośna zmiana zaszła także na stanowisku adwokata Knighta, który będzie go bronił w sądzie - Jamesa Blatta zastąpił David Kenner, wieloletni prawnik Suge'a w czasach świetności Death Row. Kenner dał się poznać jako świetny obrońca który zdołał uchronić od dożywocia Snoop Dogga w słynnym procesie o morderstwo, który toczył się przeciwko raperowi w latach 1994-1996. Na specjalnej konferencji prasowej odniósł się m.in. do stanu zdrowia swojego klienta mówiąc:

"Jego problemy zdrowotne są poważne a wszystko przez zeszłoroczną strzelaninę, po której stracił znaczną część swojej odporności. W tej chwili wystąpiliśmy z wnioskiem do sądu, aby Suge mógł mieć przydzieloną osobną celę oraz prywatny personel medyczny."

Na pytanie czy życiu Knighta zagraża obecnie niebezpieczeństwo odparł:

"Skrzepy krwi są zawsze niebezpieczne i mogą zagrażać życiu. Ludzie żyją z nimi przed lata ale jeśli dojdą do serca to jesteś martwy. Póki co Suge czuje się dobrze i nie martwię się o jego bezpieczeństwo za kratkami"

Kenner odniósł się również do wycofania przez sędziego możliwości zwolnienia jego klienta za kaucją mówiąc:

"Byliśmy zaskoczeni. Nie mieliśmy wcześniejszych znaków, że to nastąpi... decyzja zapadła kiedy odwiedziłem Suge'a w więzieniu."

Zapytany czy Knight czuje się winny całego zajścia powiedział:

"Suge czuje się źle z tym, że niewinna osoba nie żyje. Terry był jego przyjacielem ale to nie była jego wina."

Głos w całej sprawie zabrał również adwokat poszkodowanego Cle "Bo" Sloan'a - Michael R. Shapiro mówiąc, iż jego klient jest nadal "w szoku" i "nie najlepszej formie fizycznej" - narzeka m.in. na lewą stopę oraz uraz głowy. Koszty jego leczenia zdecydowało się jednak pokryć Universal Pictures, które jest dystrybutorem kręconego właśnie filmu "Straight Outta Compton", na planie którego zaczęła się cała akcja.

Suge Knight pozostanie w areszcie co najmniej do 30 marca, kiedy odbędzie się kolejna rozprawa. So sprawy jeszcze na pewno wrócimy.

Tagi: 

r44
Tym razem, w porównaniu do sprawy Snoopa, sytuacja wydaje się cięższa dla adwokata, tak mi się wydaje. Suge raczej się nie wywinie
was
Jak było w sprawie Snoopa? Był winny, wrobiony? Co ponoć zrobił?
MaxG
Był oskarżony o zabójstwo. Proces toczył się 2 lata 1994 - 96
cossie

To kto w końcu nie żyje? Pierwsza wersja była, że chodzi o Terrego Cartera (tu też cytujecie "Terry był jego przyjacielem "), ale i na wiki, i w innych źródłach twierdzą, że to nie on ("Long story short, it turns out he’s alive and still kicking and the real victim is an unrelated Terry Carter", http://www.cinemablend.com/television/Guy-Who-Was-Allegedly-Killed-By-Su...).

To jak to w końcu jest?

so sprawy
so sprawy :P dziennikarze :P
niekumam
coraz czesciej wchodzac na popkilera mam wrazenie ze to strona komendy rejonowej policji i zakladka z kryminalami... popkiler < pophyper
Zzajawkowicz
Lepsze to niż niusy z polskiego rapu xd
mustard, dj ketchup
dokładnie chwale amerykanski rap bo wiadomo że najlepszy na świecie ale to co deklu jebany , skurczybyku pierdolony zrobiłeś 2pacowi to teraz masz konsekwencje i tak cie w końcu takie coś dosięgło, nie uciekniesz frajerze
Gnur
Ten ziomek to ma pecha ostatnio...
;)
Karma... z pewnością ten krętacz też ma krew Paca na rękach... takie mam zdanie...
Paweł Miedzielec

Tak wiadomo, zaplanował genialny zamach na 'Paca wsiadając z nim do tego samego samochodu i dając się samemu ostrzelac żeby odsunąc od siebie podejrzenia:) NIGGA PLEASE.

s
ja bym tak zrobił.
Anonim
Zabił tupaca i notoriousa i tego co przejechał tez zabił umyślnie to gangster który rządzi od lat w campton . I nikt nie chce kapować bo zginie. Proste!
Suge ty morderco 2paca zgnij w kiciu!
w mentalności suge knighta jest pełno zbrodni . To człowiek z campton i jeden z ich szefów . Urodził sie w campton . A tam nawet jak sie przejdzie przez nie ta dzielnice co trzeba ginie sie na miejscu za nic . A jak suge miał z nimi cos na pieńku to dla niego takie potracenie pikapem to jest pikus. Ale sadze ze może sie wywinąć bo beda sie bali kapować . Jak ktos wpakuje suge za morderstwo zginie masa niewinnych osob . To samo było po morderstwie tupaca za którym stoi właśnie suge
Suge ty morderco 2paca zgnij w kiciu!
w mentalności suge knighta jest pełno zbrodni . To człowiek z campton i jeden z ich szefów . Urodził sie w campton . A tam nawet jak sie przejdzie przez nie ta dzielnice co trzeba ginie sie na miejscu za nic . A jak suge miał z nimi cos na pieńku to dla niego takie potracenie pikapem to jest pikus. Ale sadze ze może sie wywinąć bo beda sie bali kapować . Jak ktos wpakuje suge za morderstwo zginie masa niewinnych osob . To samo było po morderstwie tupaca za którym stoi właśnie suge
Jj
Ja myśle ze tam chodziło o jakiś haracz . Suge chciał sciągnąć haracz za ten film gdyż w tym filmie miał ktos inny zagrać suga knighta i tez miało tam być o death row records itd.Potem sie posprzeczali i suge ich przejechał.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>