Joey Bada$$ debiutuje na 5 miejscu notowania Billboard

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2015-01-29 16:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

20 stycznia ujrzały światło 3 wyczekiwane produkcje -"B4.Da.$$", "Tetsuo & Youth" i mixtape "Sorry 4 The Wait 2". Jakby nie patrzeć w szranki stanęli tu Joey Bada$$, Lupe Fiasco i Lil Wayne. O ile darmowy mixtape ciężko porównywać z albumem, gdyż ukazał się tylko w sieci, o tyle możemy popatrzeć na imponujące liczby odzwierciedlające zasięg danych produkcji. 

Najlepiej sprzedającym się krążkiem rapowym został album "B4.Da.$$" - sprzedał się on w 54 000 sztuk. Daje mu to 5 pozycję w notowaniu Billboard. Nieco gorzej wypadł Lupe Fiasco, który swoim materiałem "Tetsuo & Youth" zawojował 14 miejsce (krążek sprzedał się w ponad 39 tys. egzemplarzy). 

Inne rapowe płyty pojawiąjące się w notowaniu to: "Pinkprint" - utrzymana 6 pozycja w porównaniu z poprzednim tygodniem, "2014 Forest Hill Drive" na 16 miejscu, "Sremmlife" na 24 oraz Iggy Azalea ze swoim "Reclassified" znajdująca się obecnie na 42 miejscu.

Również mixtape Lil Wayne'a "Sorry 4 The Wait 2" uzyskał imponujący wynik. Na samym portalu datpiff.com wyświetlony został ponad 2 miliony razy, a pobrany ponad 500 000... 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>