Tydzień ze Stand-upem

dodano: 2015-01-26 21:30 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 2)

Ostatnio informowaliśmy was o niezwykle ciekawej akcji, jaka będzie miała miejsce w sobotę 31 stycznia. Roast Tego Typa Mesa. Jeżeli nie macie zielonego pojęcia, co to w ogóle jest i dlaczego miałoby was obchodzić, koniecznie przeczytajcie ten news. Uznaliśmy, że Lincz Mesa to doskonały moment, by zaryzykować i na bazie tego wydarzenia zorganizować tydzień ze stand-upem. 

Rozumiem, że waszą pierwszą myślą jest "a co to w ogóle ma wspólnego z rapem?". Słusznie. Z tego właśnie powodu rozpoczęliśmy z grubej rury (chociaż w tym wypadku bardziej adekwatnym sformułowaniem byłoby "wejściem z buta"), to znaczy od bardzo długiego (ale wierzę, że również ciekawego) artykułu na temat podobieństw pomiędzy stand-up comedy i rapem. Punktów wspólnych jest zaskakująco dużo, mam nadzieję, że ten tekst klarownie wam je wszystkie wyłoży.

Pojawi się również krótki przegląd po roastach. Oczywiście, nie chcemy wybiegać zbyt daleko od naszej tematyki, tak więc ograniczyliśmy wybór do raperów, którzy wzięli w nich udział. Jeżeli ktoś lubi dissy, a jednocześnie irytuje go zbędna agresja i śmiertelna powaga dużej części z nich, to na pewno nie pożałuje czasu spędzonego z tym tekstem. Zwłaszcza, że pojawiają się tam takie legendy jak Snoop Dogg.

Oczywiście nasz tydzień nie może się obyć bez paru słów od Tego Typa Mesa oraz Stasiaka, którzy stoczą prawdziwie bratobójczą walkę na scenie. Postaramy się o krótki komentarz na temat nadchodzącej rzeźni. Zabierzemy też popkillerową ekipę do warszawskiego klubu Progresja, by zrelacjonować lincz, a także porozmawiać zarówno z roastującymi jak i gościem honorowym, tak byście mogli zobaczyć na własne oczy emocje, jakie będą towarzyszyć temu wydarzeniu.

Zachęcamy również do obserwowania naszego profilu na facebooku, gdzie będziemy wrzucać dodatkowe ciekawostki związane z naszym tematem tygodnia, a także nasz instagram, który tradycyjnie dostarczy relacji na bieżąco z imprezy. Jeżeli chcecie się wybrać na roast osobiście, do czego oczywiście zachęcam, musicie mieć na uwadze, że bilety znikają w mgnieniu oka i zostało ich niewiele. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

was
Doskonała inicjatywa, będę sprawdzał. Od tekstu po obecność na roaście i relacji. Mam nadzieję - videorelacji.
Leo
nagrac mi to cale i dac na yt KONIECZNIE!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>