Abdul x Wojak (ABW) feat. Brahu Brat, Koras ZIP "Gloria" - teledysk

"Pierwszy klip z materialu ABDUL x WOJAK // ABW pokazuje, że w jeden dzień można zdziałać bardzo wiele. Przy okazji koncertu Korasa i Jurasa w słonecznej Kalifornii powstał obraz, który w obliczu pokus życia artysty i rapera, prawilnego ulicznego kaznodziei #wódka #narkotyki #małpanaszafie udowadnia, że pomimo takich ekscesów każdy spędzony konstruktywnie dzień przynosi efekty. #życiejestzbytkrótkieżebybyćdupkiem" - mówi nam info prasowe prezentujące soczysty motywacyjny singiel prosto z Trójmiasta.

"Zaprawieni w bojach amatorzy melanży. Ogień ze szklanki w gardło i ze sceny w publikę. Klasycznie – duet mc i dj, każdy robi swoje, a razem robią rap. Cuty, skrecze, okrzyki. Dla tych, którzy lubią klimat imprezowy i takich, którzy wolą posłuchać czegoś na poważnie. ABW – trzy elementy w jednej odsłonie, z nastawieniem od ludzi dla ludzi, bez półśrodków i niedopowiedzeń.

Wojak – woskowy wirtuoz, z glową do cięcia i klejenia dźwięków – wirażka na bitach. Otwarty na muzykę i ludzi. Zaangażowany od początku w projekty DwaZera i Czarny Porzecz & Doktor Fatalny. W swoim kolaboracyjnym dorobku, ma na koncie między innymi współpracę z Hifi Bandą, Fokusem. Zakumplowany z Wiosną. W ABW odpowiedzialny za połowę tego, co trafia bezpośrednio do uszu odbiorców.

Abdul – od lat obecny na trójmiejskiej scenie rapowej. Mc, od początku istnienia obecny w składzie Kontrabanda. Bywalec, okoliczny element i entuzjasta kontaktów międzyludzkich. Naczelny mikrofon w projekcie ABW. Razem z Wojakiem dopełnia chaotycznego charakteru, tego dzieła. Na swojej artystycznej drodze przeciął szlaki i linie między innymi z Grubsonem, Abradabem i dj Feelx-em. Wiele piątek, wiele piątków, a nawet dobra dyszka z Redmanem w Katowicach.

ABW koncertowo wspomaga Tombull – znany też jako celebryta Bytowski."

 

ABDUL x WOJAK // ABW - Gloria feat. Brahu Brat, Koras Zip

ABDUL x WOJAK // ABW - Gloria feat. Brahu Brat, Koras Zip

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>