Cira o Tede: "To podłe i niskie tak nazywać kawałek"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-27 14:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Czyżby numer Tedego "Lecę jak Magik" stał się najmocniej dyskutowanym tematem ostatnich dni 2014 roku w polskim rapie? Na to wygląda, a oprócz słuchaczy - co dostrzec można choćby w ilości komentarzy na FB czy pod naszymi newsami - wątek ten pobudził do wypowiedzi także kolejnych raperów. Po Tau i Planecie ANM swoimi refleksjami podzielił się białostocki MC Cira.

"100 % poparcia dla Tau, jeśli idzie o tytuł nowego numeru Tedzika. Podłe i niskie tak nazywać kawałek. Sam numer jak numer, kozacki bas... Pewnie Tede (jak i część z Was) skomentuje, że ludzie nie mają dystansu i to w zasadzie był hołd dla Magika bla bla bla. Idę pierdyknę browca z tego wszystkiego..;))" - napisał raper.

Natomiast w odniesieniu do kwestionujących umiejętności Magika komentarzy dodał: "Ja tam byłem i jestem fanem Magika. Tedzika z resztą też."

 

Tagi: 

gracz
na poważnym portalu związanym z hip-hopem, takim jak popkiller, newsy zwiazane poczynaniami tego człowieka nie są potrzebne. nikt chyba nie ma watpliwosci ze z dobrym rapem nie ma on nic wspólnego
graczdwa
Są gusta. Wole słuchać jego niż płaczącego animal planet czy puaczu puacza. :)
KubaK
Na razie to jakieś pionki próbują w myśl "moralności" zainteresować kogoś sobą. A kawałek kozacki, potwierdza tylko, że WJ lepiej się słucha niż NWJ. Albo nie nadążam za progresem.
gracz
graczdwa chodzi mi o tede oczywiscie
ŻAL
ŻAL MI WAS LUDZIE... JAK KTOŚ WYCHOWAŁ SIĘ BEZ ZASAD TO BEZ ZASAD UMRZE..POZDRAWIAM
AbiOne
Trzeba byc ostatinia szmatą, żeby budowac rozglos na cudzym nieszczesciu. Szczurem smieciowym i desperatą, gównem bez sumienia.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>