Eldo "Chi" - finałowy koncert @Warszawa

dodano: 2014-12-09 16:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Miejsce: 

Arkady Kubickiego, Plac Zamkowy 4, Warszawa

Data: 

2014-12-13 18:30

ELDO – wł. Leszek Kaźmierczak, ur. w 1979 r., wychowany na warszawskim Bemowie. Raper, muzyk, aktor oraz warsawianista. Członek nie istniejącego już zespołu Grammatik, współtworzonego wraz z Jotuze, a także jeden z trzech pomysłodawców zespołu Parias.

Od 1998 r. zaangażowany w kulturę hip-hopową na różnych płaszczyznach. W 2001 r. jako członek zespołu Grammatik przygotował muzykę do spektaklu „Przypadek Klary” w reż. Pawła Miśkiewicza. Spektakl przez kolejne sześć lat wystawiany był w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Brał także udział w wielu innych ciekawych projektach, współpracując m.in. z tak znanymi artystami, jak: DJ Vadim, Indy Wich czy Leszek Możdżer. Kilkakrotnie zapraszany był na największy na świecie festiwal hip-hopowy „HipHop Kemp” w czeskim Hradec Kralove.

Od wielu lat zafascynowany jest historią i kulturą przedwojennej Warszawy a także tematem powstania warszawskiego. Efektem wyżej wspomnianych fascynacji jest zdobycie przez Kaźmierczaka licencji przewodnika warszawskiego.

W 2012 roku został zaproszony przez Narodowe Centrum Kultury do stworzenia utworu z okazji 35-lecia Studenckiego Komitetu Solidarności.
W 2013 roku wraz z Pelsonem nagrał utwór „Gorejący Krzew”. Utwór ten promował wyprodukowany przez HBO trzyczęściowy film Agnieszki Holland o tym samym tytule.

28 maja br. pojawił się jego najnowszy album o tajemniczo brzmiącym tytule „Chi”. Krążek został świetnie przyjęty przez fanów artysty i od premiery okupuje listę OLIS. Dotychczas pojawiły się teledyski do dwóch utworów z tej płyty: „Ms. Batory” i „Skała samobójców”.

3 października br. Eldo wyruszył w trasę koncertową wraz z nowym materiałem. Na scenie wspomagają go Daniel Drumz oraz Pelson - 1/3 kultowej warszawskiej Molesty. Artyści, rzecz jasna, dołożą swoje przysłowiowe 3 grosze do materiału koncertowego.
Zwieńczeniem trasy jest koncert w Arkadach Kubickiego prezentowany w ramach projektu 5stancja.

BILETY:
- przedsprzedaż - 35 zł;
http://www.eventim.pl/
http://www.ebilet.pl/;
http://www.kupbilecik.pl/
http://biletyna.pl/
http://www.ticketpro.pl/

- w dniu koncertu - 40 zł (od godz. 18:30, główne wejście do Arkad Kubickiego)

Afterparty -> https://www.facebook.com/events/1505042716436004/

PATRON CYKLU 5STANCJA – PZU

PATRONI MEDIALNI:
Muzodajnia, Czwórka Polskie Radio, Co jest grane, AMS, Popkiller, CGM
Portal studencki dlaStudenta.pl, Freestyle, RapDuma

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>