Planet ANM/EljotSounds "Esperanto" - teledysk, okładka, preorder

W dniu dzisiejszym mamy przyjemność zaprezentować drugi, zobrazowany klipem, singiel pt. "Esperanto", promujący album Planet ANM/EljotSounds pt. "Universum", który ukaże się w sklepach już 05.12.2014 r. Już dziś również macie możliwość zamówienia albumu w przedsprzedaży w 2 wersjach...


1) normalnej/sklepowej 1CD,
2) specjalnej 2CD - dostępnej w ilości 500 egzemplarzy TYLKO w AptaunSklepie. "Co istotne - spośród wszystkich, którzy zamówią edycję specjalną w przedsprzedaży rozlosujemy 20 egzemplarzy "Pasa Oriona"." - pisze Aptaun.

Czego należy się spodziewać po "Universum"? Oto informacja, którą otrzymaliśmy od wydawcy:

"Po nadzwyczaj ciepło przyjętym "Pasie Oriona", który był wydawnictwem undergroundowym wspieranym przez Aptaun Records, Planet ANM i EljotSounds, czyli klasyczny duet mc-producent, debiutują na rynku, wydanym tym razem w oficjalnym obiegu, albumem pt. "Universum".
"Universum" to swoista kontynuacja i kolejny koncepcyjny przystanek na drodze Planeta, którą zapoczątkował pierwszym solowym albumem pt. "Konstelacja".
Universum to nic innego jak wszechświat, wszechrzecz, wszystko co nas otacza. Temat kosmosu, jest tutaj odniesieniem do człowieka, jego duchowości i doświadczeń co przekłada się na warstwę liryczną albumu, obfitującą w przenośnie i ukryte między wierszami "przesłanie", czego wspólnym mianownikiem jest samo Universum.
W warstwie muzycznej EljotSounds, będący producentem całego albumu, skupił się na połączeniu klasycznych samplowanych bitów z nowym brzmieniem. Agresywne pętle przeplatane są niekiedy wręcz melancholią a wartość tekstowa oscyluje tutaj między spokojem, a silną ekspresją narzucaną przez flow rapera.

Szata graficzna i wydanie fizyczne "Universum" zaprojektowane zostały przez Grzegorza "Forina" Piwnickiego. Album wydany będzie w formie niezwykle estetycznego 22-stronnicowego digibook'a zawierającego m.in. teksty wszystkich utworów z płyty. Co ciekawe, edycja normalna 1CD i specjalna 2CD będzie różniła się nie tylko zawartością ale również okładką."

Planet ANM / EljotSounds - Esperanto (Official Video)

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>