Supportbase: Let Us Play - Warszawa vol.15 (Premiera płyty "Strife Music" - John87 Rudy ZTZ oraz mixtape "Above The Clouds" Dewuka)

Miejsce: 

Klub Harenda, ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa

Data: 

2014-11-08 19:30

Serwus!

Zapraszamy Was 8 listopada o godzinie 19.30 do Klubu Harenda na 15 edycje Warszawskich imprez Let Us Play, gdzie poznajemy rapowe podziemie!

Tego dnia świętujemy dwie premiery płyt!!
Na początek "Strife Music" JOHN87 - Autoterapia X Rudy_ZTZ jest to pierwszy wspólny krążek tych panów zachęcamy do sprawdzenia singli:

Singiel - https://www.youtube.com/watch?v=y8nb2tXaMAY
Singiel II - https://www.youtube.com/watch?v=oOVoEKJVRJ4

PREORDER - http://strifemusic.glosstolicy.com/
"Strife Music" na miejscu - 15 PLN

Natomiast druga premiera jaka będzie miała miejsce to MIXTAPE "Above The Clouds" Dewuki :)

Odsłuch "Above The Clouds" - https://soundcloud.com/dewuka/sets/above-the-clouds

WSTĘP 19.30 | KONCERTY 20.20 | AFTER 23.00 | WJAZD 10 PLN

LINE UP :
- John87 x Rudy ZTZ (Premierowy koncert płyty "Strife Music")
- Dewuka (Koncert premierowy mixtape'u "Above The Clouds")
- Wiza/Henry
- Funkmaster Winio x Haipeson x DJ RJ
- Jotefer & Arczer

Prowadzenie:
Theodor

Za gramofonami:
DJ Paik

Wspierają nas:
Slizg.eu
Popkiller
Rap Gra Bemowo
Głos Stolicy
Klub Harenda
Warsaw GO

(zapisz się na wydarzenie - https://www.facebook.com/events/771050476284779/ )----------------------------------------------------------------------------------------------------
Rudy ZTZ zajął się rapem w 2008 roku. Wraz z Omletem i Słabym stworzył R.E.S.P.E.C.T. Niestety ekipa rozpadła się po zrobieniu wspólnie pierwszej płyty. Następną przygodą po rozpadzie Respectu była jego solowa płyta pt. "Dyktatura". Po jakimś czasie Powstała grupa która nosiła nazwę KGF czyli ("Konkretna Grodziska Forteca" w skł. Tomo, Faqu, Elem, Rudy). Po zmianach personalnych powstała KartoGramoFobia. Zrealizował z chłopakami jedną płytę noszącą nazwę "Konkretna Grodziska Forteca". W tym czasie pojawiły się również pierwsze koncerty. W międzyczasie trwania KGF stworzył płytę pod nazwą "Motywacja". W 2013 roku po koncercie w ramach Supportbase poznał się z Johnem87 i po szybkim odnalezieniu wspólnego języka wstąpił do Strife Records i pod tym logo wypuścił mixtape "Rudy ZTZ - Zanim To Zobaczysz". Obecnie ukończył pracę nad wspólnym materiałem z Johnem87 - STRIFE MUSIC.Swoją przygodę z rapem zaczął w 1997 roku jako współzałożyciel składu Zmiana. W 2002 roku wspólnie z Konanem założył Dwa Spojrzenia i wypuścił materiał o tym samym tytule. W tym czasie zagrał również sporo koncertów w obrębie północno wschodniej Polski.
Można go było również usłyszeć na płytach Tomji - "Słońce" oraz płycie producenckiej Katona. Po latach ciszy powrócił w 2011 roku z materiałem solowym "Autoterapia". Od tego momentu zagrał też sporą ilość koncertów w całej Polsce. Wraz z Iwanem i Mikulem w 2012 roku stworzył projekt Północny Front który wciąż znajduje się w fazie prac, a przy okazji powołano do życia Strife Records. W 2013 roku już pod skrzydłami Strife Records ukazała się płyta John87 x Iwan - "o Tak O EP". 2014 rok przynosi zaś nowy materiał "Strife Music" stworzony wraz z Rudym ZTZ który doszedł w szeregi rodziny Strife.

Tworzenie Strife Records i duża ilość granych wspólnie koncertów zaowocowała płytą: John87 x Rudy ZTZ - STRIFE MUSIC. Premiera - 24.10.2014
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyobrażam sobie, jak słuchasz opowieści raperów, od których 'to wszystko się zaczęło' A pamiętasz jak? 93? 94? 600V na Dj'ce, Peja wbija na koncert ICE T, inni opowiadają Ci o wtorkach w Remoncie, imprezach w Hybrydach czy Bitwie w Płocku. O tym jak rodziły się dzisiejsze legendy, "osiedlowe akcje", "jeśli nie widziałeś, nigdy nie zobaczysz" - co byś dał, by, choć na chwilę przenieść się w tamte czasy i 'zobaczyć jak było na Hip-Hopu początkach" ?

A co powiesz na inną wizję? Wyobrażam sobie rapową scenę za 3? 5? 10? lat. Widzę mainstreamowych raperów sprzedających za ten czas tysiące płyt, grający setki koncertów, stanowiących kolejne pokolenie świeżego oddechu dla sceny, zajmujących miejsce takich raperów jakimi dziś są VNM, Te-Tris, W.E.N.A, Zeus czy Bisz - Stojący przed Stodołą tłum. Chcesz wejść do środka... ściskasz w ręku bilet, zapłaciłeś za niego 40? 50 zł? Wszystko, by zobaczyć to wielkie wydarzenie?

Wróćmy do tu i teraz. NASZĄ ROLĄ nie jest uczyć Cię historii. Nie jest nią też podziwianie gwiazd, gdy te wschodzą już na wielkich scenach w pełnej okazałości. My chcemy wraz z Tobą, znaleźć młode pokolenie zdolnych raperów tam, gdzie ich historia dopiero się tworzy...
Na undergroundowych deskach, niedużych scen. Chcemy stworzyć miejsce z klimatem, gdzie ten przyszły główny nurt może minąć się w klubie, przybić piony, wypić lufę przy barze i budować undergroundową scenę, dokładnie tak jak miało to miejsce kiedyś w Hybrydach, Remoncie i ???

No właśnie. Z naszą inicjatywą schodzimy do jednej z najsłynniejszych rapowych piwnic (Pewna 2'ga pozycja, zaraz po podziemiach dawnego RRXu ;)) do Piwnicy pod Harendą przy Warszawskim Krakowskim Przedmieściu - na imprezę pod nazwą LET US PLAY.

Na każdej edycji tej imprezy 5 kolejnych ekip ma możliwość zaprezentowania się na scenie w 15-20 minutowych koncertach. Zadaniem całej reszty jest okupowanie baru, słuchanie muzyki i "robienie tego wszystkiego co zwykle robią raperzy na najbie"

Pieczę nad wszystkim sprawuje Theodor wraz z całą ekipą Supportbase. Koncerty są rejestrowane, by zapewnić pamiątkę z przeszłości i wizytówkę występujących ekip dla innych organizatorów imprez.

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>