Onar "Daj mi rękę" - teledysk, premiera albumu

video
dodano: 2014-10-24 14:30 przez: Step Records (komentarze: 3)

Onar - Daj mi rękę

W związku z dzisiejszą premierą albumu Onara "Autodestrukcja", artysta udostępnia kolejny klip. Tym razem wybór padł na utwór "Daj mi rękę", który otwiera solowy album warszawskiego MC. Bit do numeru został wyprodukowany przez dwójkę producentów: Polo i Du:it. Album wydany we współpracy Superelaks i Step Dystrybycja kupisz na preorder.pl oraz we wszystkich dobrych sklepach muzycznych.

Po oszałamiającym sukcesie albumu „Nowe Światło”, nagranego wespół z Miuoshem, Onar powraca z kolejnym solowym krążkiem. „Autodestrukcja” ukaże się na rynku 24.10.2014 roku. Na płycie znajdziemy 12 numerów w klimacie nowoczesnej muzyki miejskiej, z elementami elektroniki. Pod względem treści, artysta kontynuuje drogę obraną na „Nowym Świetle”, skupiając się na refleksjach dorosłego i świadomego mężczyzny związanych ze swoim życiem, zmianami i przemijaniem. Płyta jest osobista, stąd brak rapowych gości. W dwóch numerach gościnnie udzielił się wokalista Luka. „Autodestrukcja” to jedna z najbardziej oczekiwanych premier rapowych w drugiej połowie 2014 roku.

Tracklista:

1. Daj mi rękę

2. Dorosłe dziecko

3. Starerzeczy/Nowerzeczy

4. Ptaki na niebie feat. Luka

5. 1000e serc

6. Sinusoida

7. Wszechświat feat. Luka

8. Nobody knows feat. Dj Grubaz

9. Smutny rap

10. Wolne atomy

11. Do lustra

12. Jutro

 

Ehhhhh
Onar to taka pijawka polskiego rapu, wyczaił że może zarobic tylko na "smutnym rapie" i cały czas nagrywa te gnioty.
Tecca
jego rap jest tak dobry jak moj freestyle.
maniek0
Dokladnie, Onar na glos ktory nie pasuje ni ch... do smutnych kawalkow. Ja bylem pewny ze w koncu z ta plyta Onar wrocil do korzeni i nagral plyte typu Pod Prad, a jak narazie same dolujace kawalki... P.S Gdzie sa bengery od Onara? WIdac ze rozkreca swoja marke SuperRelaks to moze czas zaczac pisac bengerowe/bragowe utwory?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>