Supportbase: Let Us Play - Warszawa vol.13 (Urodziny Theodora + Premiera płyty "Dług Publiczny" ekipy DeBeT)

Supportbase: Let Us Play - Warszawa vol.13 (Urodziny Theodora + Premiera płyty "Dług Publiczny" ekipy DeBeT)

Miejsce: 

Klub Harenda, Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa

Data: 

2014-09-20 19:30 to 23:00

Poznajemy warszawskie podziemie, świętujemy premierę płyty "Dług Publiczny" ekipy DebeT i urodziny Theodora już 20.09.2014 :) 

Startujemy o 19.30, gdzie na scenie zagoszczą i rozwalą sobotni wieczór ekipa DeBeT DRZewcu X Bydlak X Tajm, którzy będą świętować premierę swojej płyty "Dług Publiczny" - którą możecie już sprawdzać tutaj -http://bit.ly/1CTf1XY (a na miejscu także kupić)

Towarzyszyć, im na scenie będą tęgie młode głowy undergroundu jak
Golan - na pewno zagra nowe numery jak i jeszcze niepublikowane, Modzel reprezentant Woli, który płynie jak ryba w wodzie na bitach Małacha czy Fusa- 360 Pozdro! ZSMU-ZJEDNOCZONA SIŁA MIAST ULIC ekipa z różnych stron Warszawy i jej okolic, której za bardzo nie trzeba przedstawiać no i najmłodszy zawodnik spośród line up'u Grajda który zaprezentuje swój materiał

Całą imprezę prowadzi Theodor, który będzie świętował swoje 18:P urodziny a towarzyszyć będzie mu Dj Loopto!

Zapraszamy!
Wydarzenie na facebook'u -https://www.facebook.com/events/303637476499622/


W skrócie:

WSTĘP 19.30
KONCERTY 20.00
AFTER Plener/Harenda 23.00
WJAZD 10 ZIKO

LINE UP : 
DeBeT DRZewcu X Bydlak X Tajm (Premiera płyty "Dług publiczny")
ZSMU-ZJEDNOCZONA SIŁA MIAST ULIC
Modzel
Golan
Grajda

Prowadzenie:
Theodor 

Za gramofonami:
DJ LOOPTO

Wspierają nas:
Popkiller 
Rap Gra Bemowo
Głos Stolicy
Warsaw GO (za okazaniem tej o to karty wchodzicie na imprezę za 5 zł)
Klub Harenda

Pamiętajcie że działamy bez obsuw wiec jeżeli nie chcecie niczego przegapić to lepiej być punktualnie :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyobrażam sobie, jak słuchasz opowieści raperów, od których 'to wszystko się zaczęło' A pamiętasz jak? 93? 94? 600V na Dj'ce, Peja wbija na koncert ICE T, inni opowiadają Ci o wtorkach w Remoncie, imprezach w Hybrydach czy Bitwie w Płocku. O tym jak rodziły się dzisiejsze legendy, "osiedlowe akcje", "jeśli nie widziałeś, nigdy nie zobaczysz" - co byś dał, by, choć na chwilę przenieść się w tamte czasy i 'zobaczyć jak było na Hip-Hopu początkach" ? 

A co powiesz na inną wizję? Wyobrażam sobie rapową scenę za 3? 5? 10? lat. Widzę mainstreamowych raperów sprzedających za ten czas tysiące płyt, grający setki koncertów, stanowiących kolejne pokolenie świeżego oddechu dla sceny, zajmujących miejsce takich raperów jakimi dziś są VNM, Te-Tris, W.E.N.A, Zeus czy Bisz - Stojący przed Stodołą tłum. Chcesz wejść do środka... ściskasz w ręku bilet, zapłaciłeś za niego 40? 50 zł? Wszystko, by zobaczyć to wielkie wydarzenie?

Wróćmy do tu i teraz. NASZĄ ROLĄ nie jest uczyć Cię historii. Nie jest nią też podziwianie gwiazd, gdy te wschodzą już na wielkich scenach w pełnej okazałości. My chcemy wraz z Tobą, znaleźć młode pokolenie zdolnych raperów tam, gdzie ich historia dopiero się tworzy... 
Na undergroundowych deskach, niedużych scen. Chcemy stworzyć miejsce z klimatem, gdzie ten przyszły główny nurt może minąć się w klubie, przybić piony, wypić lufę przy barze i budować undergroundową scenę, dokładnie tak jak miało to miejsce kiedyś w Hybrydach, Remoncie i ??? 

No właśnie. Z naszą inicjatywą schodzimy do jednej z najsłynniejszych rapowych piwnic (Pewna 2'ga pozycja, zaraz po podziemiach dawnego RRXu ;)) do Piwnicy pod Harendą przy Warszawskim Krakowskim Przedmieściu - na imprezę pod nazwą LET US PLAY. 

Na każdej edycji tej imprezy 5 kolejnych ekip ma możliwość zaprezentowania się na scenie w 15-20 minutowych koncertach. Zadaniem całej reszty jest okupowanie baru, słuchanie muzyki i "robienie tego wszystkiego co zwykle robią raperzy na najbie" 

Pieczę nad wszystkim sprawuje Theodor wraz z całą ekipą Supportbase. Koncerty są rejestrowane, by zapewnić pamiątkę z przeszłości i wizytówkę występujących ekip dla innych organizatorów imprez.

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>