Irena Santor "Chodź na kawę Warszawo" - pierwszy teledysk artystki

video
kategorie: News, Pop, Teledyski, Video
dodano: 2014-07-14 15:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 9)

"Chodź na kawę Warszawo" promuje nową płytę Pani Ireny Santor pod tytułem "Zamyślenia". Przed rozpoczęciem zdjęć do teledysku artystka przyznała, że jest to pierwszy profesjonalny klip w trakcie jej wieloletniej kariery na polskiej i międzynarodowej scenie muzycznej. Spore wrażenie robi ogromna ilość gości w tym teledysku. Ujrzymy tam zarówno legendy pokroju Urszuli Dudziak, Zbigniewa Wodeckiego, Muńka Staszczyka czy Grupy MoCarta jak też przedstawicieli świata hip-hopu, Eldo i Pelsona.

Irena Santor zaprosiła do udziału w teledysku swoich przyjaciół i młodych artystów, których kariery dopinguje. W tym wyjątkowym przedsięwzięciu wzięli udział: Urszula Dudziak, Mela Koteluk, Alicja Majewska, Marcelina, Ania Ołdak z zespołu MoMo, Alan Andersz, Eldo, Igor Herbut, Paweł Królikowski, Dawid Kwiatkowski, Romuald Lipko, Pelson, Michał Rudaś, Jeremi i Artur Sikorscy, Muniek Staszczyk, Zbigniew Wodecki, Grupa MoCarta.

Jak podaje wydawnictwo My-Music: 

Wydany w czerwcu 2014 album „Zamyślenia” to wydawnictwo składające się z premierowych utworów. Znalazły się na nim kompozycje autorstwa Romualda Lipko, Łukasza Pilcha, Mieczysława Jureckiego, Mirosława Stępnia i Wojciecha Trzcińskiego; do słów Jacka Cygana, Andrzeja Sikorowskiego, Bogdana Olewicza, Justyny Holm i Jacka Bukowskiego.

Irena Santor - Chodź na kawę Warszawo

Tagi: 

reklama
lucjan
serio co to ma byc
jpg
wasowski i szczęśniak tez mieli stycznosc z rapem, napiszecie o nich?
Kamil1989
haha nieźle dowaliście
pff
Widać w komentarzach gimbaza pokazała, że ma zakute łby
pwcek
Pytacie sie 'co to ma być' Chodzi o to, ze pani Irena Santor jest wybitną polską wokalistką i chociaż marny pretekst, ze Eldoka i Pelson wystąpili w jej klipie jest dobry by pokazać Wam gimbazo właściwa i gimbazo umysłowa jej prawdziwy kunszt. Możecie sie oburzać, lecz to tylko potęguje Waszą ignorancję. Nie samym rapem człowiek żyje, zrozumcie to. Kocham rap i kulture hip-hop lecz potrafię docenić inne gatunki, bądźćcie otwarci ! Chyba już dawno zapomnieliście o co chodzi w hip-hopie, wstyd mi. pozdrawiam
guciuguciu
dobry beengier Irena zajebała. propsy
vhs
@pwcek, nikt nie twierdzi, ze nie jest wybitna. lecz nie mieszajmy postaci drugoplanowych pokazywanych przez kilka sekund, bo sa oni zwiazani z kultura hip hop z czyms co ma byc tutaj artykulem zwiazanym z powyzsza kultura, czy mialaby wplyw na ta kulture. wyjmij kij z d*py, pozdrawiam
lucjan
Blend z filizanka Wisniewskiego bylby miazga, ten sam poziom muzyczny. Polski mainstream welcome 2.
czysty.props
Irenka > Rapgra

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>