Gucci Mane wydał 3 albumy jednego dnia

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-06-20 16:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 8)

Gucci Mane siedzi w więzieniu - to wie zapewne każdy śledzący mainstreamową scenę w USA słuchacz. Ten fakt nie przeszkadza mu jednak w wydawaniu mnóstwa nowej muzyki. W tym roku dostaliśmy już kilka projektów sygnowanych jego ksywą. Dodatkowo Gucci ma niewątpliwy talent do wyszukiwania perspektywicznych młodych artystów, gdyż w wielu jego utworach występują m.in. Young Thug czy Migos, czyli raper i grupa, którzy swoją ogromną popularność zbudowali już po zamknięciu bossa Brick Squadu za kratkami. Teraz swoją premierę jednego dnia miało aż trzech albumów, na których w kooperację raper z Atlanty wchodził z PeeWee Longwayem przy "The White Album", z Migos przy "The Green Album" oraz z Young Thugiem przy "The Purple Album". Wszystkie projekty możecie odsłuchać w rozwinięciu newsa.

 

 

 

Undertaker
Wszystkie chujowe.
jwjwjw
chujowe. pozdrawiam.
Mucci
Napiszcie mi Panowie na czym on się dorobił tyle hajsu? Skąd ma taki fejm? Nie wyróżnia się zupełnie niczym, dla mnie jest naprawdę bardzo średni.
michał_1
Co to się dzieje. I pomyśleć, że w 1998 DMX jako pierwszy wydał 2 albumy w jednym roku...
cuki3r
bez kitu, do samych thuggera, longwaya i migos nic nie mam, ale te mixtejpy brzmią jak gówno
trapper
nie jest zle chlopaki pamietajcie ze on takiw mixtapy wydaje co chwile i jest tego pelno pozatym teraz siedzi wiec nie moze duzo zdzialac. FREE GUWOP
migo
Niech robi hajs nawet jak siedzi BURRR

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>