The Game: "The Documentary 2" nadchodzi!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-06-18 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 3)

Dopiero co kalifornijski raper uraczył swoich fanów informacją, że na 16 września ustawioną datę premiery ma jego niezależny album pt. "Blood Money La Familia", a teraz spadła na nas kolejna, jeszcze ciekawsza, wiadomość z obozu Game'a. Wszyscy pamiętamy - można powiedzieć klasyczny już - debiutancki album rapera "The Documentary". Okazuje się, że Game chce wrócić do czasów swojej świetności i wydaje sequel albumu. "The Documentary 2" ma wyjść w styczniu 2015 roku, a raper zapowiedział, że kontaktował się m.in. z Dr. Dre, Scottem Storchem oraz Just Blazem, żeby zajęli się producencką stroną LP. Zapowiada się na to, że najbliższy okres pełny będzie muzyki spod szyldu Game'a. Wywiad, w którym MC z Compton zapowiada "The Documentary 2" możecie przesłuchać w rozwinięciu newsa.

 

Tagi: 

Proceder
Uważam go za mało autentycznego "gangstera", który dogrywa się do klawisza Rick Rossa. chorągiewa i tyle, choć niektóre jego wałki są git.
joey starr

Mam nadzieję że będzie brzmiało jak "Doctors Advocate" bo to jego najlepsza płyta. Lepsza od The Documentary" bo jest mniej "hitowa" a bardziej rapowa ostra na zajebistych bitach nie jakiś cukierkowych tylko ostre gówno mam nadzieję że tak będzie :D
5!

Gnur
Co ty pierdolisz, Documentary to jego najlepsza płyta i rapowy klasyk.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>