GrubSon - nowa płyta w drodze

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Reggae
dodano: 2014-06-05 19:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 7)

Nowa płyta GrubSona (zwiastun)

Wczoraj na kanale MaxFloRecTV pojawił się zwiastun nowego albumu GrubSona.Nowy singiel się piecze. Niebawem sami zobaczycie, co to jest za świrostwo. A już za parę miesięcy nowa płyta GrubSona i całej porytej, parchatej brygady – zapowiada sam artysta.

Nagrania dokonano w gdańskim studio Custom34. W sesji, obok GrubSona, wzięli udział muzycy w składzie: Łukasz Bzowski, Robert Cichy, Michał Maliński i Grzegorz Posłuszny.

Nie znamy jeszcze tytułu utworu zwiastującego krążek ani daty jego premiery. Więcej szczegółów niebawem – subskrybuj nasz kanał, jeśli chcesz być na bieżąco – czytamy w opisie filmu. Wiemy natomiast, że GrubSon nagrał kilka świeżych numerów na płytę kolegów ze swojego zespołu, Jareckiego i BRK. Premiera ich krążka zatytułowanego PUNKT WIDZENIA już 16 czerwca. Album w preorderze zamówić można na sklep.maxflo.pl i empik.com (kliknij, aby przejść).

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

 

sss
nie sondze, to muj ulubiony raper
Anonim
puszczalem w pracy ORS koleżnace z wykształceniem muzycznym i słuchającej raczej mocno gitarowej muzyki i ambitnej. Powiedziała że jest to naprawdę super zrobiona płyta z duża ilością bardzo dobrych kawałkami na bardzo równym poziomie.
DeeWuu
prezentował tą nutę już na Juwenaliach w Krk:)
hoody
czekam, będzie moc znowu
parchacz
no gruby :D sprężaj dupsko i rób to płytę hehehe buuuuuu
gruha
bo nieeeee jeeesteeeeem pierdolonyyyym rooooboooooteeeem :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>