Blokersi 2 - prace nad filmem ruszyły!

kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-25 14:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Tak jak z drugim polskim boomem na rap powiązany był film "Jesteś Bogiem", tak z pierwszym na pewno złączyć można "Blokersów", którzy mieli spory wpływ na fakt, że na początku millenium o hip-hopowcach zrobiło się głośniej. Kontrowersyjny dokument Sylwestra Latkowskiego opowiadał historię ówczesnej sceny, w tym postaci takich jak Peja i Eldo, a całość uzupełniała mocno obsadzona ścieżka dźwiękowa (Slums Attack, Eldo, Pezet, Red, Eis, Fisz, O.S.T.R., Killaz Group, Tymon, Fenomen i wielu innych). Wygląda na to, że po kilkunastu latach doczekamy się kontynuacji!

"Rozpoczęto prace nad filmem Blokersi 2" - napisał Hirek Wrona na Twitterze, zdradzając także, że reżyserią ponownie zajmie się Latkowski. Pozostaje czekać na dalsze informacje.

Eldo - Te słowa

falenem
najs
on
ale po chuj ?
Brumpd
Ciekawe kogo zobaczymy w drugiej czesci tego filmu
check
bonusa bgc na ławce pod blokiem i lech rocha pawlaka
kokos
huczuhuczu jodsen i sulin siekną coś do OST??
michał_1
Oby więcej takich dokumentów, w USA jest tego mnóstwo. Każdy ma prawo kręcić dokumenty. Świadectwo zjawiska kultury hip-hop. Zawsze coś zostanie, żeby z sentymentem wracać do "swoich czasów" życia hiphopem.
Opcja
Spodziewam się follow-up'u ludzi we współpracy z którymi robiona była część pierwsza, na zasadzie prologu. Druga kwestia- powinna być pokazana przepaść pomiędzy raperami/producentami/DJ'ami z "pierwszej ligi" i tymi dopiero "wpinającymi" się na po szczeblach kariery. Tym razem zadanie będzie utrudnione, albowiem uczciwych, pracowitych i podchodzących do całej kwestii "zdrowo" jest jak na ironię o wiele mniej niż za czasów jedynki. Czekam na efekt...
***
Spoko fajnie oglądnąć dokument w hh polskim ale naprawdę Latkowski musi znowu kręcić drugą część?
aAnonim
No to juz jestem ciekawy kto zasłuży na miano osoby ktora jest kwintesencją hip hop'u i godnie bedzie reprezentowała głos społeczności która w dzisiejszych czasach utożsamia sie z tą kulturą, bo brak takich dokumentow ktore przedstawiaja ją ze strony tej odpowiedniej niż ta ktora istnieje w pokoleniu starszym lub w mediach... mam nadzieje ze to bedą osoby obiektywne ktore nie okaleczą wizerunku bardziej niz jest oraz bedą wpełni zasłużone by wcisnąć swoje pare dobrych słów... boje sie jedynie ze beda to artyści z biednym dorobkiem, oraz reprezentujace szeroki trend dzisiejszej sceny ktora jest krzywdzona przez to... w mojej opini zły kierunek obrał dzisiejszy rap, i to co było piękne w nim i przeplatało sie z życiem zostało to na twarzach starych wyjadaczy. Peace.
nara
do koich kolegow szczelano
eastzfromlbc
Kolejne socjologiczne gówno zrobione dla sensacji i hajsu jak pierwsza część. Nigga please nie Latkowski, kto poważny będzie z nim współpracował.
dokładnie!
"w mojej opini zły kierunek obrał dzisiejszy rap, i to co było piękne w nim i przeplatało sie z życiem zostało to na twarzach starych wyjadaczy. " dokładnie 100% - już nie ma tej magii co 15 lat temu
dls
Teraz to już nie będą Blokersi tylko Bananersi , z racji tego że nie są już biedni ... wręcz odwrotnie
gbt
po pierwszych blokersach pamietam ta fale fejmu... mnostwo sezonowcow, ale przynajmniej pod połową klatek na moim osiedlu był jakis boombox, mata, ktos gdzies robił wrzut, ludzie ogarniali sie po szerokich spodniach hehe i po 3 minutach bylo wiadomo ze mozna z kims zapalic gibona i ustawic sie na jakis koncert. moze sie stary robie ale tego klimatu juz nie ma, jak tak patrze po koncertach. ktos gdzies skminił płyte "eselu" i sie słuchało na wagarach. a po blokersach nawet moj ojciec ktory mnie jebał za kazde kupione begi stwierdzil ze "to w sumie fajne chlopaki są" :D chuj z tym filmem teraz, i tak wszyscy obejrza i wroca wrzucac tepe komenty na youtube.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>