Drake przeprowadza sondę uliczną!

dodano: 2014-04-11 19:20 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 4)

Drake jest postacią, którego muzyka i działania często wzbudzają wiele kontrowersji. Ma on miliony fanów, ale i miliony przeciwników. Teraz zdecydował się on na bardzo ciekawy ruch ze swojej strony zrealizowany za pomocą Jimmy'ego Kimmela - amerykańskiego showmana. Drake wystąpił w jego show i przeprowadził tam, całkowicie przebrany, sondę uliczną, której tematem był on sam...

Drake pytał przypadkowo spotkanych ludzi o to, co myślą o jego muzyce, co powiedzieli by mu, gdyby go spotkali i co sądzą o tym, że będzie on gospodarzem gali ESPY Awards. Wyszła z tego naprawdę ciekawa rzecz z bardzo różnymi odpowiedziami. Głównym tematem była wspomniana gala ESPY Awards, której Drizzy będzie hostem. Przed nim w roli tej wystąpili m.in. LeBron James, Samuel L. Jackson, Justin Timberlake czy Jamie Foxx. 

Podczas, gdy przy tej inicjatywie Drake wyszedł perfekcyjnie - na luzie, z poczuciem humoru i dystansem do siebie - to ciekawe jest, jak w takim przypadku odnalazły się inne gwiazdy rapu słyszące zle słowa na swój temat. Przywołać można tutaj m.in. Kanye Westa i jego słynne zeszłoroczne afery wywiadowe i koncertowe, podczas których nie przyjmował on żadnej krytyki. 

Tagi: 

reklama
lil weezy
dobrze ich sttrolował :D
YG
"ohhh boy.. stil don't get it, huh?" płaczę
łoo
ten przy którym sie ujawnił miał białe skosy i klapki a mówią że polacy robią wioche za granicą ..
Adrian J.
Tak właśnie obecnie wygląda swag w USA. Obecnie mieszkam w Anglii i przechadzając się po Londynie spotykam właśnie takich lanserów jak ten na filmiku. Także Polacy są pod tym względem hipsterami, bo nosili się tak zanim to było modne :D Drake na propsie :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>