Lil Boosie: "Za kratkami napisałem 1118 numerów"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-16 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Często okazuje się, że przymusową odsiadkę raperzy wykorzystują na to, by napisać sporo nowych tekstów, czemu sprzyja czas na refleksję i brak innych rozrywek. Nie inaczej było w przypadku Lil Boosiego, który niedawno wyszedł na wolność po prawie pięciu latach i od razu stał się wszechobecny w amerykańskich mediach. Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej raper z Luizjany zdradził, że za kratkami napisał ponad 1000 utworów i scenariusz filmu!

"Myślę, że z muzyką, którą mam, rap gra stoi dla mnie otworem. To, co w ostatnich 3-4 dniach słyszałem w radio bardzo różni się od mojej muzyki. A inność przynosi wielkość" - komentuje raper. "Nie słuchałem muzyki innych w więzieniu, nie śledziłem nowych twarzy, skupiałem się tylko na swojej twórczości."

"Napisałem też film 'Boosie The Movie'. Pewnie zbiorę kasę i sam pchnę to do kin, bo nie ma drugiego takiego filmu. To prawdziwa historia" - dodaje.

Jeśli chodzi o kooperacje to na pewno możemy spodziewać się numeru Boosiego z Big K.R.I.T.'em, który parę dni temu opublikował zdjęcie ze studia.

Tagi: 

reklama
jail boosie
wszystkie tak inteligentne jak wyraz jego twarzy.
Zzajawkowicz
Tyle że to zdjęcie przed paką.
Yetiman
95% tekstów tych utworów: dziwko kręć dupą, potrzebuję tego pierdolonego hajsu, dziwka na moim fiucie, czarnuchu nie zadzieraj ze mną bo cię zastrzelę itd.
Igiiiii
Bez zadnego przekazu w ogole... Ale lipa nie???? Debilizm jaki sie wkada na popkillera(nie artykuly oczywiscie a komenty mam na mysli) i w jakim tempie to sie dzieje moze przerazac w szczegolnosci, ze gdy zaczynalem czytac ta strone glupie gadki byly rzadkoscia a teraz stanowia 50 % zawartosci.
s
kto to kurde jest lil boosie ? : |
s
kto to jest lil boosie ? : |
aac
Chada mógłby wziąć z niego przykład...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>