Linkin Park & Rakim "Guilty All The Same" - nowy singiel

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Rock
dodano: 2014-03-11 13:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 6)

Linkin Park. Numetalowa kapela, która niegdyś zawojowała świat potężnymi, przebojowymi songami w rodzaju "One Step Closer", "Somewhere I Belong" czy "Numb" (te piosenki były WSZĘDZIE, człowiek aż się bał lodówkę otworzyć); zespół mający na koncie współpracę z wieloma prominentnymi emcees (by wymienić tylko Evidence'a, Pharoahe Moncha, Chali 2nę.... no i rzecz jasna, Hovę) - opublikował nowe lyric video prezentujące utwór "Guilty All the Same" - kooperację z nie byle kim, bo z samym God MC. 

Mocne uderzenia gitary, ostra kanonada świetnie brzmiących drumsów, powermetalowy wręcz riff, Chester oskarżający, że wszyscy jesteśmy tak samo winni - tak, to wyraźna odmiana po ostatnich elektroniczno-popowych wyskokach LP. Do tego dawno nie słyszany Rakim Allah...

...Jak uważacie? Hit czy kit?

Linkin Park - Guilty All The Same | Lyrics

Tagi: 

piekna sprawa
troche wiecej krzyku i rapu Mike miedzy zwrotkami Chestera a refrenem i miód , a Rakim ładnie wjechał
Amy1991
Oczywiście że hit tylko szkoda że nie ma Mike'a... Gdyby nie to nie oderwaliby mnie od tej piosenki
Pow-Wow, Indiański smyk
Linkin Park byli od zawsze marnymi instrumentalistami, na dwóch pierwszych krążkach maskowali to elektronicznymi bajerami i brzmieniem (i nie powiem, nawet podobały mi się te albumy), ale wyszło szydło z worka na ,,2 min to midnight", gdzie bieda w skillsach gitarzysty i pałkera była aż nadto widoczna. Chłopaki widocznie to zrozumieli i następny album nagrali już praktycznie bez gitar i perkusji i powinni przy takiej formie pozostać, bo do rocka się nie nadają. Ten utwór dobitnie to potwierdza.
PRAWDA
Szkoda że nie ma mike refrenów lub rapu tutaj ale może na innych będzie
AFRO23
Ktoś tu widocznie jest zazdrosny o talent chłopaków Pow-Wow skoro jesteś taki mądry zrób ze 30 piosenek które podbiją serca milionów ludzi. oni mają w sobie coś takiego czego nie ma wielu muzyków i nie zależnie od tego za co się biorą robią to wspaniale BRAWO dla nich
Pow-Wow, Indiański smyk
Raczej ktoś tu ma problem z czytaniem z zrozumieniem. Nie skrytykowałem umiejętności pisania chwytliwych piosenek przez ten zespół (bo te im się udają), a ich umiejętności instrumentalne (zresztą, głównym kompozytorem w LP jest chyba ten kitajec od konsolety), a to w zespole rockowym jest najważniejsze. Niech grają tą swoją elektronikę i pop, bo to im wychodzi, ale granie na rockowo w ich wykonaniu, to już ,,wieś tańczy i śpiewa".

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>