White House Records x 71 "Posse Cut" - teledysk

video
dodano: 2014-02-13 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

41 MC, 17 minut muzyki, 2 DJ-ów, 2 producentów, 5 bitów, cała wrocławska scena w jednym utworze, od weteranów po żółtodziobów... Mamy tu i ścisły mainstream (Trzeci Wymiar, L.U.C., Mesajah) i legendy (Jot, Tomasz Andersen aka Roszja, Wozu) i niesłyszanych dawno weteranów (Tymon, Esee, Pijak Pi) oraz doświadczonych undergroundowców (Bleiz, Prys) czy Młodych Wilków (Haju, Rekord, Shot)... Długo by wymieniać, sprawdźcie pierwszy singiel z Kodexu 5 i wrocławskie uderzenie z hukiem!

Kooperacja jak i inne niespodzianki o których dowiecie się bliżej daty premiery zostanie umieszczona jako bonusowy track na ekskluzywnym preorderowym wydaniu KODEX 5 ELEMENTS. Premiera płyty w drugim kwartale tego roku.

White House Records x 71 - Posse Cut

W projekcie udział wzięli :

Dżejpa
Mistik
Kościey
Verte
Radio
Jot
Nullo
Paxon
One Man Army
Królik
Strach
Fonope
Pijak Pi
Szad
Yanaz
Freon
Shot
C.H.T
miloMailo
Mesajah
L.U.C
WB Motyv
Blasq
Hemo
Mixo IFCC
OZM
Wara
Człowień
Antone
Esee
Pork
Prys
Mustafa
Haju
Paciwo
Dogas
Rekord
Tymon
Tomasz Andersen
Wozu
Bleiz

Auta użyczył IRAS a zatańczyły dziewczyny z www.facebook.com/YesYesYallWrc !
Cuty: DJ QMAK, DJ LULEK
Producent wykonawczy: Seba aka Szmooler
Światło : BBF Studio
Video: DIRT VIDEO

White House Records x 71 - Posse Cut

reklama
vrai
a gdzie jest Sitek ?
antySitek
w pizdzie, bo jest chujowy
Ja wiem gdzie był SItek
NAKURWIAŁ KOKZ Z GURALEM. PŁYTY SOLO NIE BĘDZIE, LAURY WYSTARCZYŁY.
jmmm
jot, wara, haju, paciwo, tomasz andersen wtf!?: paxon, strach, prys a reszta sie zlewa w jedna nudna papke
jar
Jest Trzeci Wymiar Tymon brak Walle-WKasta .Esse wyglada inaczej niz w klipie Treciego Wymiaru '' Wuuuf'' kilka lat temu ale nawija niezle a wydal cos wogule ??? Rekord kiedy plyta ?? teraz czas na Eudezet z takim trakiem Pozdro
Wojciech Graczyk

A wiesz, że też pomyślałem o wspólnym kawałku łódzkiej sceny. Tylko pewnie nie dojdzie do tego, albo nie wszyscy pojawią się w jednym ujęciu (mowa o Ostrym i Zeusie). Bo numer Familii HP, choć fajny, to nie wykorzystał całego potencjału sceny.

cobytuwpisać
a Afront? ;d
jar
Gdzie Sitek Buszu
PrzypadkowyPrzechodzień
Jak dla mnie to najlepsze zwroty Esse, L.U.C. i ten koleś w masce - wypierdolił mnie z butów nie wiem charakterem i nietypową charyzmą z resztą oni wszyscy tak. Reszta jakoś niespecjalnie się wyróżnia...Dgas jeszcze też...reszta to wszystko to samo. No i oczywiście 3W ale oni zawsze trzymają poziom, kozak zwroty (najlepsza Szad z resztą uważam go za najlepszego z tego całego składu) ale nic nowego nie pokazali.
De De
No 3w git tylko szkoda, że z Wałbrzycha.
Jomas
Obecność Tymona cieszy.
asd
zobaczylem pierwszego typa i zwatpilem, zerknalem na liste nizej i nie zalowalem ze to zrobilem
Rafaello
A gdzie jest kurwa ziołozioło?!
Prawda
a gdzie wall-e ? , ewr , ten w okularach z fatum crew , busza odziwo nie ma ? , sitek był na kodexie 4 więc nie musiał tu być
mmmmmmm
A ja przewijam na końcówkę, bo: 1) Tymon - wiadomo, zawsze spoko coś od niego dostać; 2) Roszja - j.w. plus rozjebał kawalinę jak dla mnie.
WTF
Co robią w tym numerze słoiki z Wałbrzycha? OK raperzy świetni, ale ich udział w stricte wrocławskim numerze to jakieś nieporozumienie. To samo najlepszy wałbrzyski DJ - Qmak.
chuj
dla mnie najgorszym raperem z tych wszystkich, nawet gorszym niż ci ulicznicy bez talentu czy ci śmieszni regowcy, jest LUC. najgorszy raper ever. dziwi mnie że on w tym marnym kraju ma fanów. niezrozumiały bełkot, jakieś komiczne słowa zdrobniałe jak kiedyś paktofonika, niby że to inteligentne. awangarda dla studentów filozofii.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>