Dudek RPK "Prorok 56" - dwa albumy w 2014 roku

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-07 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 6)

Jeden z bardziej widocznych w ostatnich latach reprezentantów sceny ulicznej zapowiada na ten rok album... a nawet dwa! Piąty krążek Dudka RPK pt "Prorok5" pojawi się na półkach 22 marca. Materiał, podobnie jak „Od serca 2012”, ukaże się nakładem wytwórni Proper Records...

Na krążku gościnnie udzielą się m.in. Miejski Sort, Żary JLB, Magda, Roman Bosski i wiele innych składów. Album promować będą klipy do utworów: „W poszukiwaniu szczęścia” (luty), „Życie zmusza” (luty), „Miało być w kolorze” (marzec) oraz „Wkrótce”(marzec). Ale to nie wszystko, co w 2014 roku dla słuchaczy szykuje Dudek RPK. Obok fizyka "Prorok5", artysta udostępni na wakacje swój szósty album – "Prorok6", który dostępny będzie w sieci za darmo. Jak podkreśla raper: "to forma podziękowania dla słuchaczy i wszystkich dobrych ludzi."

Tagi: 

I po co?
I po co on to nagrywa?
do "i po co"
po to zeby kawałkiem załadować w dupe takich nieogarniętych ludzi jak ty . czekam na album i pozdrawiam świadomych sluchaczy elo!
ha ha
I to jest właśnie wasz poziom dyskusji. Ja nikogo nie obraziłem, a tutaj jakieś teksty z ładowaniem w dupę lecą :D Beka! Trochę kultury dzieciaku... "świadomy słuchaczu" :D:D A Twoje preferencje seksualne nas nie obchodzą więc milcz!
gim
Nagrywa bo każdy ma prawo do szczęścia. I jak masz pisać takie komentarze to nic nie pisz. PS. nie, nie słucham RPK
type3ktentyp3k
to nie wzięli go na mundial?
joey starr
akurat Dudek na propsie jedyny dobry z rpk

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>