Supportbase: Let Us Play vol.6

dodano: 2014-02-02 17:20 przez: Supportbase (komentarze: 0)
Supportbase: Let Us Play vol.6

Miejsce: 

Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa

Data: 

2014-02-08 19:30 to 22:30

Wyobrażam sobie, jak słuchasz opowieści raperów, od których 'to wszystko się zaczęło' A pamiętasz jak? 93? 94? 600V na Dj'ce, Peja wbija na koncert ICE T, inni opowiadają Ci o wtorkach w Remoncie, imprezach w Hybrydach czy Bitwie w Płocku. O tym jak rodziły się dzisiejsze legendy, "osiedlowe akcje", "jeśli nie widziałeś, nigdy nie zobaczysz" - co byś dał, by, choć na chwilę przenieść się w tamte czasy i 'zobaczyć jak było na Hip-Hopu początkach" ? 

A co powiesz na inną wizję? Wyobrażam sobie rapową scenę za 3? 5? 10? lat. Widzę mainstreamowych raperów sprzedających za ten czas tysiące płyt, grający setki koncertów, stanowiących kolejne pokolenie świeżego oddechu dla sceny, zajmujących miejsce takich raperów jakimi dziś są VNM, Te-Tris, W.E.N.A, Zeus czy Bisz - Stojący przed Stodołą tłum. Chcesz wejść do środka... ściskasz w ręku bilet, zapłaciłeś za niego 40? 50 zł? Wszystko, by zobaczyć to wielkie wydarzenie? 

Wróćmy do tu i teraz. NASZĄ ROLĄ nie jest uczyć Cię historii. Nie jest nią też podziwianie gwiazd, gdy te wschodzą już na wielkich scenach w pełnej okazałości. My chcemy wraz z Tobą, znaleźć młode pokolenie zdolnych raperów tam, gdzie ich historia dopiero się tworzy... 

Na undergroundowych deskach, niedużych scen. Chcemy stworzyć miejsce z klimatem, gdzie ten przyszły główny nurt może minąć się w klubie, przybić piony, wypić lufę przy barze i budować undergroundową scenę, dokładnie tak jak miało to miejsce kiedyś w Hybrydach, Remoncie i ??? 

No właśnie. Z naszą inicjatywą schodzimy do jednej z najsłynniejszych rapowych piwnic (Pewna 2'ga pozycja, zaraz po podziemiach dawnego RRXu ;)) do Piwnicy pod Harendą przy Warszawskim Krakowskim Przedmieściu - na imprezę pod nazwą LET US PLAY. 

Na każdej edycji tej imprezy 5 kolejnych ekip ma możliwość zaprezentowania się na scenie w 15-20 minutowych koncertach. Zadaniem całej reszty jest okupowanie baru, słuchanie muzyki i "robienie tego wszystkiego co zwykle robią raperzy na najbie" 

Pieczę nad wszystkim sprawuje Theodor (Alkopoligamia.com) wraz z całą ekipą Supportbase. Koncerty są rejestrowane, by zapewnić pamiątkę z przeszłości i wizytówkę występujących ekip dla innych organizatorów imprez. 

Na najbliższe LET US PLAY ZAPRASZAMY już 08.02.2014 !!!

START - 19:30

AFTER Harendy - 22:30

WJAZD - 10PLN

**********************
Na scenie wystąpią : 

TRIKU/GRAF  (https://www.facebook.com/TrikuGraf)

CARGO  (https://www.facebook.com/pages/Cargo-rap-Piaseczno/106695196079297)

OŁRAJT  (https://www.facebook.com/bedzieolrajt)

ADON & MOGLI  (https://www.facebook.com/AdonOficjalnie)

PASTUCH/MAJOR/NHR (https://www.facebook.com/PASTUCHMAJOR)

 

Prowadzenie:

THEODOR (https://www.facebook.com/theodormusi)

Za gramofonami:

DJ PAIK (https://www.facebook.com/paik3000)

LINK DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/1449052955309518

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>