Diox o "7 minut po śmierci": "To mój najlepszy album"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-01-30 15:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 11)

Diox od dłuższego czasu nie zajmował się nagraniami solowymi, a zeszły rok to dla niego gościnne zwrotki oraz duet z Tede - Potwierdzone Info. Dziś jednak mamy okazję przekazać Wam garść informacji o jego zbliżającym się krążku (jak sam zainteresowany mówi "najlepszym"). Reprezentant PROSTO zapowiedział swój nadchodzący album "7 minut po śmierci" masą pozytywów. Co z tego okaże się prawdą, zdołamy ocenić jeszcze w tym roku. Obecnie dyskografię rapera zamyka "Backstage" (2012), który w całości wyprodukował duet The Returners.

Diox na fb:

"Prace nad tym albumem trwają i zapewniam was, że będzie to mój najlepszy album z dotychczas nagranych. Będzie to płyta bardzo dopracowana zarówno tekstowo jak i muzycznie. Nie będzie tam "zapychaczy" - ponieważ nie ma miejsca tutaj dla ilości. Jakość. Nie bez przyczyny pojawi się ona prawie po 3 latach przerwy od mojego ostatniego solowego albumu. WSZYSTKIE wokale na ten album zostaną zarejestrowane tam, gdzie rejestrowałem wokale na dwa poprzednie solowe albumy - czyli w EREM Nagrania, przy współpracy ze Stanisławem Koźlikiem (a nie jak wielu z was mogło się domyślać w Wielkie Joł/"Dom rapu", skąd wrzucałem zdjęcia z kilku różnych sesji nagraniowych. Pozdrawiam WJ!). Wkrótce będę przedstawiał wam kolejne informacje na temat albumu "Diox - 7 minut po śmierci", który będzie albumem wyjątkowym - o czym przekonacie się wkrótce."

brawo
chyba 7 minut po śmierci nie 7 dni -_-
fln
truski juz czekajo
Dioxiku
To on jeszcze żyje? Myślałem że era dinozaurów za nami
tak czy srak
kuti wam w srake hajs sie i tak zgadza. a to że robi to trusek nie mam pytań # Tede SWAG CEBULAKI. OD MAMY 5 ZŁ NA LAYS'Y BIERZCIE ZAL GIMBAZY . NIE MA CZEGO ZAŁOWAC HURWA TRZEBA TĘPIĆ BANG !!!!! SAMI SŁUCHALI KIEDYS TRUSKÓW A TERAZ SWAG I TRAP I TAK CHUJA WIECIE O PRAWDZIWYM HAJSIE. HURWY.
bawo
tak czy siak dobrze gada :D prawdziwy hajs to taki który gnije w lochach piwnicach # rodzina gambino
nauczsieliczyc
po 3 latach? to od maja 2012 do dzis minely 3 lata?
nauczsieczytać
"pojawi się" nie licz czasu od 2012 do dziś tylko lepiej czytaj uważnie
DonMAJKROFON
BEKA Z TYPA, KOLDI GO ROZJEBAŁ #WPIERDOLTRUSKUL
krzysiuuuu
koldi to moze co najwyzej z grockie sie po dupach klepac pederasta jebany #cwel
zwyklysluchacz
jeba* wasze # teksty o gimbazie i truskule oldskule czy newskule...rap to rap jest jeden w wielu formach i stylach liczy sie przedewszystkim tresc nie forma bitu czy stylu o ile jest na odpowiednim poziomie . Pokoj dla prawdziwych fanow tej kultury
Zblazowany
NIGDY NIE WBIJAJ NA SZCZUROWNIE, TO NAJGORSZA STRONA O RAPIE. Nie ma w niej podziału na legal i nielegal, dopuszczają się tam do dzielenia użytkowników na Szczury(pełnoletnich) i Myszy(niepełnoletnich), jakby wiek tutaj miał, jakiekolwiek znaczenie. Propagują najczęściej twórczość niszową, pozbawioną kanonów oraz skierowaną do starszych słuchaczy. Tutaj macie ich obleśną stronę, na którą należy plwać steamcommunity.com/groups/listapolskiegorapu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>