Cam'ron współpracuje z A-Trakiem i Just Blazem

dodano: 2014-01-22 16:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Cam'rona i Just Blaze'a nie trzeba chyba przedstawiać żadnemu fanowi hip-hopu. A-Trak, natomiast, poza współpracą z Kanye czy Kid Cudim ma na koncie np. współtworzenie hitowego "Barbra Streisand" w ramach projektu Duck Sauce. Teraz popularny kanadyjski producent muzyki elektronicznej postanowił nawiązać współpracę z dwoma wymienionymi wcześniej nowojorskimi artystami przy tworzeniu wspólnej płyty. Informację na ten temat przedstawił światu w formie video na instagramie przedstawiającego kawałek utworu nagranego z Killa Camem.

MissInfo zdradziła, że Cam'ron i A-Trak pracują nad wspólnym EP, które zostanie wydane pod szyldem wytwórni producenta - Fool's Gold Records. Za pośrednictwem twittera dowiedzieliśmy się, że palce w projekcie macza również Just Blaze, z którym niegdyś Cam nagrał wiele klasycznych utworów. 

To nie jest pierwsza przygoda A-Traka z reprezentacją The Diplomats. W przeszłości wyprodukował utwór "Don't Fool With The Dips" Jr. Writera, 40 Cala oraz Hell Rella, a kilka lat później na singlu promującym kompilację wytwórni Fool's Gold w utworze "Piss Test" wraz z Juicy J'em, Flatbush Zombies oraz EL-P wystąpił Jim Jones.

 

A-Trak ft. Juicy J, Jim Jones, Flatbush Zombies, El-P & Flosstradamus - Piss Test (Remix) [OFFICIAL]

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>